Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@vego1989 moje opinie nie każdemu mogą służyć bo ja działam tylko w organice i do tego tylko na BioTabs.. także moje spektrum wiedzy jest dość ograniczone 😛

Ja jako organiczny grower 😄 mam taką zasadę że obcinam tylko jednego dużego wiatraka z jednego węzła. Nie dwa 😄

Czyli nie obydwa wiatraki z jednego pietra 😄

@czanczanek pamiętaj świętą zasadę że lepiej uciąć mniej i jak coś to zawsze możesz jeszcze uciąć w razie co.. niż jak utniesz za dużo.. hehe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, uciąłem po 3 liscie największe które zasłaniały u każdej roślinki:) niech się dzieje co chce,.ale.przynajmniej teraz są szczyty odsłonięte 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kwiat82 też ciałem wcześniej ale nie wi3m czy nie za duzo bo zblokowały się trochę pod koniec, no nic zobaczymy 

@vego1989 no niechcialbym tego zjebac bo na prawde fajnie rosną, zobaczymy co z tego będzie w weekend wrzucę parę zdjęć to może coś podpowiecie co można jeszcze polepszyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek  możliwy postój kilka dni ale potem powinny się  odpalić  🙂 zależy raczej od odmiany. W 4 poszły doły i głowy✂️ na amnesia i w.widow nie spowodowało to stresu są największe . A santa marta i s.banana zbierały się ok 4-5dni ale się odpaliły , tylko moje podejście jest bardziej eksperymentalne metoda prób I błędów co będzie to będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 no mam takiego jednego wyrzutka na zewnątrz, rośnie w bardzo bym powiedział spartańskich warunkach bo co chwilę deszcze leje ale jest tak bardzo rozkrzaczona ze dramat, wyślę fotkę później, nie miałem miejsca w boxie przy 1 uprawie już i dałem ja na zewnątrz i tak sobie rosnie a to indoor 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...