Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek nie wiem jaką powierzchnie ma do dyspozycji i czym bedziesz ją karmił ale istnieje obawa ze sie nie zmieści 🙂

Btw. Ile Ty upraw jednoczesnie prowadzisz? Te rosliny z wrzesnia ścięte juz? (w sumie z lipca nie z września, od września o nich nie pisales albo przeoczyłam)

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@czanczanek  Łodygę ma grubą, jak przełączysz to ten krzak zwiększy swoje rozmiary znacząco, roślina się będzie wyciągała do 2 tygodnia kwitnienia, a do tego dołącz czas po przełączeniu, jak przełączysz ją teraz to wejdzie na kwitnienie około 67-68 dnia, więc ten krzak będzie miał finalnie spore rozmiary.

Tutaj masz dzień przełączenia na kwitnienie u mojej rośliny czyli 12/12.

6.JPG

Tutaj masz dzień, jak pojawiły się pierwsze prefolwery, czyli weszła na kwitnienie.

2.JPG

Tutaj masz pokazane, jak finalnie urosła.

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/09/2023 o 09:29, czanczanek napisał:

Nie rozumiem jednej rzeczy, 4 ziarna są takie same tylko jedna roslina jest inna ale z tych samych szczyt różni się liśćmi i dojrzewaniem. Jeden prawie już doszedł a drugi tak jak by miał spowolnienie i różni się liściami 

20230905_092622.jpg

20230905_092626.jpg

Mozesz napisac jak skonczył ten dziwny szczyt? Tez mam aktualnie takiego jednego...

35.jpg

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, czanczanek napisał:

@Zielone krainy łooooo grubo jakie pały xd soczyste, co to za odmiana ? I po ilu dniach od wyjścia z ziemi ja przełączyłeś?

Dołączam sie do pytania 😄  ?   coś pieknego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...