Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@czanczanek Jakie masz warunki w namiocie? Może być za niska wilgotność w stosunku do temperatury otoczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega owszem u mnie bylo podobnie. Na jednym krzaczku nadal mam te plamy ale rosnie zdrowo i poza dziwnym wygladem nic mu nie dolega. Nadal obstawiam ziemie ale pewnosci nie mam. Pod uwage bralem tez za duza wilgotnosc ale to chyba nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek forma to zazwyczaj genetyka. Może mieć jakiś defekt ale też nie jest powiedziane że będzie chujowo.. miałem takiego automata co raz że każde liście miał lekko zmutowane i miały odrazu brazowoejace końcówki.

Koniec końców roślina była zacna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek spoko. Gdzieś mam zdjęcia nawet tego co opisałem.. musiałbym poszukać 🙂

Jakby rosła taka.. to lipa. Bo z takiej nic nie będzie. Widać że dałn..

255087123_IMG_20220528_2053111.thumb.jpg.142dd9b5f4a2a26c630c7e249b4db978.jpg

Ta co miała delikatna deformacje liści to wyrosla taka 🙂 dobry automacik z tego wyszedł 😉

285447482_IMG_20220506_2145581.thumb.jpg.067b4a05ac05bf1bef8cd829fead9e80.jpg

1418980378_IMG_20220506_2144531.thumb.jpg.3be4712b481d3ea528b71c08102bd6fe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ale ten to chyba nie przeżyje, cały pomarszczony, nie wiem też czy nie zrobiłem jakiegoś błędu w nawozie bo dałem połowę dawki z tabeli ale tylko bioheaven rootjuice i activere dosłownie małe ilości, ale potraktowałem już każdego 500 ml wody z nawozem, kuknij jak będziesz mógł dziękuję 

Screenshot_20231105_120706_Gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green kurde na zdjęciu tak nie widać ale jest przyżółknięty trochę, spinam się bo zawsze miałem ładne zieloniutkie sadzonki zdrowe a te wyglądają, jak bym z rynsztoku je wyciągnął xd

@Mr.Green na jakich ty nawozach lecisz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek BioTabs 

Czasami rośliny maja skazy genetyczne. To poprzez wielokrotne krzyżówki i mniejszą stabilizację genetyczna. 

Pestki nigdy nie są takie same prócz kilku odmian które są klasykami. Tak niby mówią 😉

Zobacz jakie wyjda właściwe liście i wtedy zdecyduj czy lecieć od nowa czy dać im szanse. Jezelit natomiast nie tokerujesz slabizny.. 😄 no to nikt Ci nie zabroni wysia czegoś nowego 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green siemanko, ale ten to chyba będzie taki jak Twój wcześniej co wysłałeś i nie wiem czy go trzymać, bo liscie te dwa klapły

20231107_111616.jpg

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda na lekko pomarszczonego.. może nie jest aż tak zjebany jak ten mój jednak widać że coś z nim nie hallo. Pokaż wszystkie rośliny jak możesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...