Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek  IE wszystkie odmiany rosną tłuste i duże. Są różne specyfikację. 

Haze ma często taka formę ale jest ceniony za haj. Zawsze coś za coś 😛

Nie traktuj wszystkich jednym szablonem. Są różne odmiany o różnym działaniu,smaku wyglądzie, strukturze itd. Jedne lepsze do haszu a inne maja mega rześki i kreatywny haj.. każda roślina ma coś w sobie do powiedzenia 😉 o ile pestka nie jest zjebana 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no ostatnio tak miałem, i jeblem się i okazało się że połowa to sezon a druga połowa to automaty, i miały rewegetacje dlatego rosły nowe na topach 🤣 ale teraz daje chyba same sezony, bo automaty mi się znudziły:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy, 4 ziarna są takie same tylko jedna roslina jest inna ale z tych samych szczyt różni się liśćmi i dojrzewaniem. Jeden prawie już doszedł a drugi tak jak by miał spowolnienie i różni się liściami 

20230905_092622.jpg

20230905_092626.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z liśćmi jak widać na zdjęciu w dwóch roślinach, i nie wiem o co chodzi podlewam tak samo zawsze na każdą donice 2 litry l. Dodam że mam zamontowany u góry wentyla fi 10 bo inaczej mam parowe straszna w boxie i temp i musi być bo są idealne warunki wtedy i tak myślałem bo on dmucha trochę na lampę i rośliny z góry czy jesy to możliwe że leci gorąc na liście z lampy ? Poprzez wentyla ? 

20230908_164503.jpg

20230908_165204.jpg

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Bob drzewny @Mr.Green  Witam, mam prośbę bo coś mi się nie podoba w tym automacie zwróćcie uwagę jak wygląda sadzonka, dziwnie jakoś zawsze miałem takie fest zieloniutkie a teraz jakoś dziwnie wygląda, że odmiana taka i gen ? To jest big Bang auto 

20231104_081327.jpg

20231104_081259.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...