Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green luuuuzik  ja wlasnie jestem hehe 🙂

@vego1989 i właśnie teraz tak, wilgoc ok 65% nie mogę zbic do 60 bo jest strasznie parno na zewnątrz od 2 tyg temperatura 32 st w dzien i jest dramat ogólnie, temp w boxie mam 25 st wentyl główny sie włącza co 5 min bo skacze do 30 st ale zbija szybko, problem mam z wilgocią włączyłem w pomieszczeniu pochlaniacz z powrotem i zobaczę wieczorem co będzie 2 mieszaki w środku hulaja na okrągło jeden fi 10 drugi 15 cm od pc, lampa mam ustawiona na 35 cm wyżej nie dam rady bo filtr blokuje i moc na 60 % bo nir wiem co to jest na tych końcówkach lisci 

@vego1989 ogólnie wygląda to tak 

20230822_141127.jpg

Fryzjera też zrobiłem bo był tako busz że dramat zasłaniało dolne kwiaty 

Mam nadzieje ze to nie herma, miałem tak poprzednio też i palonko kopie jak chore 😄

20230822_142306.jpg

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek @vego1989 lepiej diagnozować niż udawać że się nic nie dzieję 😄 to najprawdopodobniej początek deficytu Ca pseudo Calcium 😛

 

Screenshot_2023-08-31-20-51-56-334_com.android.chrome.jpg

Objawy
Liście, zwłaszcza niżej położone, mogą się zwijać i przybierać nietypowe kształty. Możesz również zauważyć żółte lub brązowe plamy. Liście mogą mieć brązowe brzegi. Niedobór wapnia szkodzi, także zdrowiu korzeni. Zakończenia korzeni powoli obumierają. Rezultatem jest skarłowaciała roślina, która może mieć poważne problemy z regeneracją.

Tyle w teorii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...