Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek LST to prawie zerowy stres dla rośliny, chyba że coś się stanie :classic_biggrin: Ja bym jeszcze śmiało obniżył trochę te najwyższe szczyty, dzięki temu będziesz miał bardziej równe rośliny, a nie że jeden szczyt będzie miał 50cm wzrostu, a 4 inne po 25cm, wtedy ciężko dopasować wysokość światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po podlaniu 2 godziny później opadły liscie i nie wiem czemu, i tylko w dwóch roślinach z pięciu 

20230808_205546.jpg

20230808_205145.jpg

Dodam że nie były podlewane 6 dni bo chciałem przesuszyć żeby LST poprawic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czanczanek ja też sobie wilgotnością głowy nie zawracam, w naturze rośliny nie mają stałej wilgotności. O wilgotność i temperaturę trzeba dbać jak szyszki są już duże, żeby pleśń się nie wiebała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły do tych roślin tym razem znowu oklapły a podlewane były 2 dni temu litr na doniczka, ale nie podlewane były 6 dni wcześniej może dlatego ? W sumie tylko dwie oklapły

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dalej mam problem z jednym krzakiem, podlalem dzisiaj wszystko i jeden opadl po podlaniu, tzn liscie i nie wiem dlaczego, na 10000% nie ma mowy o przelaniu poniewaz ostatnio podlewałem 5 dni temu i ziemia była teraz wysuszona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...