Skocz do zawartości
czanczanek

4x Pineapple Express auto, 1x gelato auto

Rekomendowane odpowiedzi

@czanczanek a to z pierwszej uprawy, tak wyszly topki 

20230730_144400.jpg

@Mr.GreenM to z pierwszej uprawy, takie ogien ze niedowierzalem, i to na mlecznych triochomach, i tez nawozy ograniczone

 

Edytowane przez czanczanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green właśnie moja 1 uprawa byla strasznie chaotyczna , bo pomieszałem sezony z automatami i zaczęły re wegetacje.bo dałem swiatlo 20/4 później i się cofały sezony do wegetacji ale uratowałem.jakos bo naszczescie już pod koniec kombinowałem, i palnko pierwsza klasa, teraz wiem co mam w boxie hehe. Ale sezon dłużej trwa chyba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest piękne co można odjebac w szafie 😄 i to jeszcze w tajemnicy przed światem.. 😄 hehhehe ale w kontakcie z innymi szafowiczami xD 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie 1 uprawę zawdzięczam gościowi z tego forum, bo prowadzil mnie od samego początku, co i jak ale też dużo czytałem żeby coś skumac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 0.7 M2 także wiele różnicy nie ma

Lampa to Sanlight q6 2 gen.

Ze stażem to też bez przesady. Ogólnie to jeszcze świeżak jestem 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green właśnie sobie psobiam dzisiaj bo troche wolnego jest, ale nawez nie znalem tych nawozow, ja lece na biobizz, i odkad mam Lampę Mars hydro TS1000 150 w to o wiele lepiej te rośliny wyglądają i nie wyciagaja się tak bo pierwsza trzymałem na parapecie przez 3 miesiące, nie dość że kwitła prawie 8 miesięcy to jeszcze miała 150 cm hehe ale trochę z niej zebrałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...