Skocz do zawartości
mirecki

Critical Kush, Mimosa X Orange Punch, Dos Si Dos 33, Pineapple Chunk

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Bez zbędnego gadania. Będą 2 fr jednocześnie bo są jeszcze automaciki ale chciałem to uporządkować więc tu będą sezony a tam automaty. Na tym spocie będą 4 sezony i 1 automat.

Gleba - outdoorowa przekopana chyba 3 razy z obornikiem końskim a później z dolomitem. PH ok 6.3 więc jest dobrze. 

Nawozy - tu na vegu lecę z start booster, regulator oraz enzyme (aptus), sugar royal, hesi super vit i być może okazyjnie B52.

Na flo topbooster i chyba oddzielnie fosfor i potas i być może bliżej końca Green sensation. Oczywiście sugar royal częściowo na flo też będzie. 

Zabezpieczenie - tu snackol klasycznie na ślimaki a do tego hukinol na zwierzynę i na pleche chyba left coat zastosuje . Obowiazkowo też spray na kleszcze

I to chyba tyle ode mnie bo nie ma się nad czym rozczulać. Niech słońce nam dobrze świeci mordeczko ☀ 

IMG_20230507_132559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Imperator jeszcze nie, gdzieś na dniach idą bo nie mam zbytnio czasu więc trzeba działać szybko i sprawnie, ewentualnie dokupić kilka godzin do doby 😅

@hubert2020 czemu uważasz że na grubo? Lepiej mieć nawet i z 10 roślin bo sezon w brew pozorom chwilę trwa a po drodze różne niespodzianki są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony poszły na out kilka dni szybciej. Do sierpnia jeszcze na vegu poleca więc myślę że pójdą dobrze. 

Mimosa 

IMG_20230522_102613.jpg

Critical 

IMG_20230522_102622.jpg

Do si do 33

IMG_20230522_102647.jpg

Pineapple 

IMG_20230522_113450.jpg

Podlewanie takie same jak z automatami + dostały dodatkowy oprysk z canna cure +start booster. Następna aktualizacja gdzieś za 2 tygodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobre odmiany, będę zaglądał...Ciekaw jestem criticala jak ci pójdzie, bo też go mam mniej więcej takiej wielkość lub może nieco wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panny idą fajnie, częściowe niedobory azotu gdzieniegdzie ale dadzą radę. Dostały papu (start booster, regulator, enzym, royal sugar) +dolomit. Dostały wszystkie FIM na dowidzenia żeby im się lepiej rosło 😃 

Mimosa 

IMG_20230611_104824.jpg

Critical 

IMG_20230611_104901.jpg

Do si do (trochę przelana ale to już nie moja zasługa). 

IMG_20230611_104941.jpg

Pineaple 

IMG_20230611_112112.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Criticale rosną specyficznie w porównaniu do innych odmian, u mnie też tak gdzieś wyrosly tylko, że w donicach trzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, nakarmiłem i zostawiłem w spokoju [*]. Dostały pożądną dawkę regulatora, enzym +, royal sugar, start booster, B52 oraz dolomitem zostały potraktowane. Ogólnie idą dobrze, dostały teraz więcej światła bo trochę zarosło i niech im będzie jak najlepiej. Średnio roślinki mają 75-95 cm. 

Mimosa

IMG_20230625_112434.jpg

Critical 

IMG_20230625_112508.jpg

Do si dos (kaplica) 

IMG_20230625_112538.jpg

Pineapple 

IMG_20230625_114757.jpg

Panny rosną elegancko a tak prezentują się na jednym ze spotów (są tu też 2 autosy). 

IMG_20230625_112415.jpg

Oczywiście hukinol obowiazkowo na spocie oraz snackol, w tym roku już 4kg mi poszło i tak przypuszczam że może jeszcze max 2 kg i na ten sezon wystarczy 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Imperator właśnie nie mam pojęcia co mogło tak położyć, ostatnim razem jak byłem to wyglądała na lekko przelaną ale nie widziałem powodów do niepokoju. Tutaj to ciężko stwierdzić, ani to niedobory ani co. @WBB też wchodziłem na Twoją fr żeby sobie zobaczyć co i jak a tu chuj 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 3 tygodnie to panny poszły dobrze w górę ;D jedzonko robi swoje, teraz mają lekko ponad 1,6m więc jak na lipiec to dobry wynik (pomimo trudnego vega). Oscyluję w granicach 2,2m. Jak automaty pójdą pod kose to robię lst w tedy. 

Mimosa

IMG_20230714_181456.jpg

Critical 

IMG_20230714_181520.jpg

Pineaple 

IMG_20230714_182024.jpg

Dostało srogi wpierdol od sarny. Hukinol nawet nie pomógł (a był dosłownie 90cm dalej ;p). Straty są i tyle. Jedziemy z tym co jest 💪

Tu wpadła podwójna dawka start boostera oraz cukrów i enzymów. Witamin nie dawałem teraz. Jutro wpadnę raz jeszcze i dostaną znowu taką dawkę. 

IMG_20230714_182029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie Criticale rosną w doniczkach i mają po ok metr wysokości czyli już prawie jest wyrośnięty, bo one niskie rosną. Jeszcze z 2 tygodnie i będą kwitnąć.

Zapach słaby, niewyczuwalny wręcz, nawet jak się stanie nad drzewkiem.

Ciekawe kiedy dojrzeja...na koniec października raczej, dllatego trzymam w doniczkac mam, żeby ostatnie dwa tygodnie na polu nie stały w noce jak zimno i wilgotno będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...