Skocz do zawartości
Dr.Green

AK47 Auto 0.16m2 wys.90

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibic Klapnięte to wiem że od podlania, pytanie tutaj bardziej jest o tym przebarwieniu na liściu, co jej dolega, czy za dużo, czy za mało nawozów i jakich 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz do mnie na foto. Ja myślę że na pewno za duża donica do tego boxa. Miałem ten sam problem🫡

Masz obieg powietrza cały czas? Jakie warunki? Zbyt wiele nie masz do stracenia z tego co widać. Popatrz do mnie na foto. Ja myślę że na pewno za duża donica do tego boxa. Miałem ten sam problem🫡 jeden z moich następnych też będzie kałach 🙉 5

🤣🤣🤣

Mogą gnić korzenie. U mnie tego nie było bo miałem dżdżownice ale gleba była cały czas cała mokra do spodu. A mierniki chuja dają te do gleby przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelana to swoją drogą może być, tam coś się zblokowało. Może za mało Cal-Mag do filtrowanej wody dodajesz, filtr usuwa większość wapnia z wody. 

Miernik do płynu masz, więc raczej wiesz co lejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dr.Green ja polecam najpierw zmierzyć pH ziemi 

Na pewno brakuje fosforu bo są czerwone łodygi i liście są już odbarwione tak samo azotu ale najpierw sprawdź pH ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dr.Green  Sprawdź ph gleby, wygląda na przyblokowaną i złe proporcje pierwiastków jak na kwitnienie, za dużo azotu, a p i k oraz calmagu jest wyraźny brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KlausKörner napisał:

Ja bym poczekał ze 2 tygodnie i nie podawal na razie nawozów. 

Ja tak samo, tylko woda i świeża gleba. Ja bym przesadził i wysuszył 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...