Skocz do zawartości
WBB

4xDos Si Dos 33 Barney's Farm, 400W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Katastrofedens napisał:

@WBB możesz lepiej za wczasu póki  jeszcze się trzymają i idzie je wyjąc z boxa  bo ja np już nie mogłem ich wyciągać przez 3tyg bo by się wszytko połamało 😂

O widzisz... o tym nie pomyślałem, że może być problem z wyciągnięciem ich z boxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB dlatego jak bym robił kolejny raz w tak dużym boxie to siatka 1 lub 2 i masz problem z głowy 😅 a by podnieść donice ny sprawdzić czy sucho mokro  to tyle się sięgnie a jak jeszcze kest lejące w koło to otwierasz okna po boku boxa j wgl masz pełno miejsca 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Katastrofedens napisał:

@WBB dlatego jak bym robił kolejny raz w tak dużym boxie to siatka 1 lub 2 i masz problem z głowy 😅 a by podnieść donice ny sprawdzić czy sucho mokro  to tyle się sięgnie a jak jeszcze kest lejące w koło to otwierasz okna po boku boxa j wgl masz pełno miejsca 😂

No ja już 2 uprawa z kolei jak dochodzę do wniosku, że tak jakoś mi to powychodzilo idealnie pod siatkę scrog... ciekawe czy to samo czy ja przy LST coś pomagam 🙂

Są jakieś specjalne tyczki do podpierania? Bo cooltuba jeszcze jest w drodze ale ja już wiem, że będę ją zwracał bo ona mi nic nie pomoże z temperaturą... wezmę se BioHeaven za to i może jakiś tyczki... albo nożyczki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cool tube bardzo by ci pomogła 😄 jeszcze jak masz odprowadzenie poza dom to już wgl super by było 😁masz te tyczki bambusowe, możesz nawet takie do pomidorów postawić kawałek drewna obojętnie co wszytko zależy co wymyślisz 😅 nawet metalowe mogą być 🤷‍♂️ kawałek pręta jak będzie stabilnie stał 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Katastrofedens napisał:

Cool tube bardzo by ci pomogła 😄 jeszcze jak masz odprowadzenie poza dom to już wgl super by było 😁masz te tyczki bambusowe, możesz nawet takie do pomidorów postawić kawałek drewna obojętnie co wszytko zależy co wymyślisz 😅 nawet metalowe mogą być 🤷‍♂️ kawałek pręta jak będzie stabilnie stał 😁

Na całym strychu jest piekarnik więc wyrzut poza strych nic nie da. A to zasysane z dworu powietrze nie jest wcale takie chłodne jak myślałem... bo zacząłem je mierzyć termometrem 🙂

Jak bez lampy dochodzi do 28-29 stopni to cooltuba nic nie da... ale test będzie zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pizdeczki dosyć nisko to też wycinać?

IMG_20230616_232038.thumb.jpg.779d290566be6772333e0a1b23f3aea4.jpg

 

Podczas nocy lepiej nie kombinować z przenosinami boxa? Nie bardzo wiem gdzie je wtedy schować... a ze 2 godziny to potrwa...

Cooltuba przyszła lekko uszkodzona i nie wiem czy się pierdzielic z naprawianiem i testowaniem czy pierdzielic i odesłać tak jak się umawiałem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja bym nie wycinał, możesz je traktować jak przyszłościowego sampla, żeby spróbować jak smakują z tyg przed ścinka np żeby wiedzieć czy czekać na więcej bursztynu :classic_biggrin: Niby dostają z 3 razy mniej światła niż reszta, ale już chyba nie będą rosły w górę za bardzo, więc coś tam spuchną.

A przerwanie ciemni na 2h w trakcie kwitnienia trochę ryzykowne według mnie

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

37/14/32

Przeprowadzka boxa wczoraj była. Zyskałem jeszcze 20cm bo mogłem wreszcie boxa na całą wysokość rozłożyć.

Zasilacz na 400W SuperLumen przestawiony.

Dzisiaj miały o 2 godziny dłuższą noc bo mi zasilanie deszcz zalał i awaria była... chyba nic się nie stanie...

PXL_20230618_214448654.thumb.jpg.d4a3758d5d62b7a023d2fd75e20b0c24.jpg

PXL_20230618_214528395.thumb.jpg.abc9583201201bef0fd1c8aac52ab76c.jpg

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja nie czuję na tym etapie mocnego zapachu jarania?

Zapach jest ale to z tych 2 automatów co tam są. Te duże Dos Si Dosy pachną jakimś zielskiem z łąki ale nie tak jak powinny.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB  czytałem gdzieś, że trawiasty zapach i smak jarania jest wtedy kiedy jest nadmiar azotu, ale na zdj. pod HPS-em ciężko stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertusnie robię fotek bez HPS bo nie ma komu.... a to wystawiać poza namiot muszę żeby sesję robić. Ale one dosyć są blade więc tego bio grow nie żałuję. Ale jak będzie okazja zrobię fotki bez HPSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WBB napisał:

@Kolbertusnie robię fotek bez HPS bo nie ma komu.... a to wystawiać poza namiot muszę żeby sesję robić. Ale one dosyć są blade więc tego bio grow nie żałuję. Ale jak będzie okazja zrobię fotki bez HPSa.

A czy BioGrow nie ma czasem lecieć na wzrost? Nie znam się zbytnio na organicznych nawozach. Z tym azotem to jest tak, że ja w mineralkach mam azot we wzpomagaczach. W Sugar Royal i CalMagu mam azot. A jakie wspomagacze Ty lejesz u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leję BioBizza i dlatego Ty masz chyba szybszą reakcję.

BioGrow leję się przez cały okres 1ml/litr wg ich rozpiski. W TopMaxie zdaje się jest jeszcze azot a w BioBloom już malutko.... nie nauczyłem się jeszcze składu na pamięć 🙂

BioHeaven się skończył a tak to jeszcze CalMag i Bloombastic PH14/15 idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus zakup sobie ziomus cal mag od bio biza,  zielony mi polecil ma czysty magnez i wapn bez azotu !!! 🙂 

Ja mam CalMag od BioBizza 😉 Wszystko jest od BioBizza tylko Bloombastic PK mam od Atami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus zakup sobie ziomus cal mag od bio biza,  zielony mi polecil ma czysty magnez i wapn bez azotu !!! 🙂 

@dziurawy ale on wspomniał, że ma blade rośliny. To właśnie chyba nieco azotu jeszcze potrzebują.

39 minut temu, WBB napisał:

Ja leję BioBizza i dlatego Ty masz chyba szybszą reakcję.

BioGrow leję się przez cały okres 1ml/litr wg ich rozpiski. W TopMaxie zdaje się jest jeszcze azot a w BioBloom już malutko.... nie nauczyłem się jeszcze składu na pamięć 🙂

BioHeaven się skończył a tak to jeszcze CalMag i Bloombastic PH14/15 idzie.

No tak, tu jest zasadnicza różnica pomiędzy organiką, a mineralkami. Mineralne nawozy działają natychmiast, a na efekt po bio musisz czekać dłuzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy cieżko stwierdzić przy pomarańczowym światle żarówki. Kolory mogą być zakłamane.

@dziurawy, a sorry. Nie doczytałem, że oznaczyłeś mnie, a nie @WBB. No w moim przypadku azot jest jak najbardziej wskazany pomimo kwitnięcia. Bo ja mam niedobory wszystkiego, także akurat w moim przypadku azot wskazany. 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...