Skocz do zawartości
ZielonyTabaluga

3x Auto "Jack Herer" 110W Led.

Rekomendowane odpowiedzi

#Dzień 33. 

Zaczęło się kwitnienie... Kurcze, troszkę szybko, miałem nadzieję, że jeszcze tydzień wytrzyma. 

Micro/grow /bloom 4ml/1l 1:1:1 

Pytanie : pk13/14 dać jej od razu na boosta? Czy poczekać te dwa tygodnie? 

IMG_20230223_124452.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Czujny87 No mówili, mówili. Teraz siedzą cichutko. 😂 

W dniu 24/01/2023 o 17:30, Rzeźnik napisał:

@ZielonyTabaluga jak się podstaw nie opanowało i nie wie co z czego wynika to jak chcesz eksperymentować? Jaki jest cel eksperymentu? Z czym chcesz porównywać? Jaka jest hipoteza, którą chcesz potwierdzić? A może jakiejś chcesz zaprzeczyć? Wypisz założenia, chętnie zobaczę ten "eksperyment" 

Ten to ogólnie jest największym dzbanem na tym forum. 😂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga swoje i tak urosnąć muszą, mi szczyty praktycznie do lampy dotykały aż miałem popalenia górnych liści a gówno to dało. Kotrola samym oświetleniem na wegu spoko na flo mają wyjebane że zaraz się spalą. Jedynie miałoby to sens wyrządzić im duży stres by się po blokowaly i spowolniły rozwój. Ale na tym etapie to raczej szkoda. Jak masz zamiar dolne liście usuwać to może to by je spowolniło. Albo ją przesuszyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed to zależy od odmiany. Niektóre mają wysoki poziom strechu A inne mniejszy. Jeżeli odmiana rośnie do np. 150cm indoor to ciężko będzie ja ograniczyć. Na pewno nie żarówkami.  Jakbyś dojebal dobra lampę I wrzucił wyższy bieg to może ja trochę zbić. Jak jest średnie światło to roślina zrobi wszystko by osiągnąć swój potencjał.  Są odmiany które mają streczuja np. 200%

Odmiany indica mniej walą w górę. Sativa I niektóre hybrydy rosną jak im natura nakazuje.  

Wysokość rośliny można również kontrolować od startu dając inną formę doniczki.  Im wyższa tym większa roślina.  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga możesz delikatnie rozłożyć odgalezienia żeby odsłonić główny szczyt I trochę możesz to położyć tylko musi być lekko przesuszona żeby Ci łodyga nie pękła. Musisz ja tak usunąć na prawo i lewo jakbyś chciał metal ulamac np. Żeby zmiekczyc lodyge. 

Na zdjęciu nie wygląda aż tak tragicznie żeby nie było miejsca  🙂

Ewentualnie ogarnij odrosty A główny szczyt delikatnie połóż pod skosem żeby też bardzo nie stresować 

Musisz sam wybrać co Ci pasuje. 

pamiętaj żeby nie złamać  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyTabaluga rozumiem twoje obawy  🙂 jak się boisz to zostaw jak jest. Może da radę 🙂

Na siłę też nie ma sensu 😉

Jak nie masz wprawy i wyczucia  to nie zmuszam się do tej decyzji bo możesz sobie zaszkodzić łamiąc główny szczyt 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#Dzień 39

#Dzień kwitnienia 6

Sytacja opanowana, musiałem zrobić kilka modyfikacji. Wentylator dmuchajacy bezpośrednio pod lampy, aby zniwelować temperature zaraz pod Led. Aktualnie szczyt najbliższy lampy to różnica 18cm. Haczyki nie dały za dużo, bo roślina się wyprostowała i zaczęły zjechać, nie chciałem aby odnogi się zniszczyły poprzez nacisk drutu. Jak znowu się podniosą wyspawam okręgi - coś aka stojaki i po prostu same łodygi z kwiatem porozkładam. Na chwilę obecną nic mi lepszego do głowy nie przychodzi. Ewentualnie zmiana boxa na namiot 80x80x160. @Udyr już raz ścisnąłem poprzednim razem, to tylko zadyndało i nic już z tego nie wyszło 😂

IMG_20230301_103614.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...