Skocz do zawartości
kamilstopro

2xgelato, original afghan kush, blackberry gum, gorilla cookies.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jutro muszę ok godz 17 wyłączyć lampę na około godzinę a dziewczyny będą miały wtedy dzień od 13 do 7 rano. Czy nic się nie stanie jeśli to zrobię czy zrobić im dłuższa noc czyli o 13 nie włączać światła i włączyć je dopiero o 18 czy normalnie wszystko i zostawić taka godzina przerwę ? @Udyr @Mr.Green @Rzeźnik

@Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotność w dzień dziewczyn mam na poziomie 58-60% a w nocy dochodzi do 70% w związku z tym mam pytanie czy mogę użyć takiego pochłaniacza wilgoci w namiocie? Albo czy są jakieś domowe sposoby np miska z ryżem albo soda oczyszczona ?

IMG_20230114_131128.jpg

Na osuszacz nie mam aktualnie hajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kamilstopro napisał:

Wilgotność w dzień dziewczyn mam na poziomie 58-60% a w nocy dochodzi do 70% w związku z tym mam pytanie czy mogę użyć takiego pochłaniacza wilgoci w namiocie? Albo czy są jakieś domowe sposoby np miska z ryżem albo soda oczyszczona ?

użyć możesz ale czy będzie skuteczne nie sądzę, zwiększ może moc wentylatorów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kamilstopro napisał:

@Xardas511 wyglądają jak Twoje na początku ?też mialy białe włoski ?

@Xardas511 bo widziałem na początku też miałeś białe włoski a wyszły jajca

Miałem białe włoski ale na żeńskich też takie są. Tutaj masz same żeńskie narządy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłem z czymś czy to jakas oznaką niedoboru, są to górne liście  ? Wszystko lałem według zalecen nawet ciut mniej. Wczoraj dałem światło na stoprocent bo już 2 tyg po pierwszych preflowersach może to od tego ? Było ok 35cm od szczytów.

IMG-20230119-WA0006.jpg

IMG-20230119-WA0000.jpg

IMG-20230119-WA0002.jpg

IMG-20230119-WA0003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...