Skocz do zawartości
Gibexnator

2 x / Mimosa x Orange Punch od BARNEY'S / Lumatek Attis 200W / biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

37 DZIEŃ FLO       podoba mi się to wszystko zajebiście , podszedłem do tematu na luzie i nie wyciągam ich w ogóle z namiotu. Jest tyle miejsca że spokojnie dostrzegę bananki czy inne kurestwo z głową w środku. Te muszki w tym namiocie  już zostaną chyba do końca , nie chce mi się już ich zabijać bo i tak wracają a roślinkom jakąś nie przeszkadzają. Tym razem  ścinam od razu gdy będzie full mleko  ,  wtedy jest najlepsza dla mnie fazka.  Biotabs to zajebista sprawa , dzięki Green 😄  Mimosa nie powala może wielkością , ale jak dotykam czasem łodygę to czuję że będą ciężkie 

IMG_20230120_124016.jpg

IMG_20230120_124048.jpg

IMG_20230120_124118.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Dzięki.  na pewno będę kiedyś chciał spróbować zrobić  taką uprawę na kilka doniczek , ale to chyba   w następnym roku 😀 Po tej uprawie robię przerwę , baba  ciągle gada  " już kurwa minęło 2 tygodnie i tak co chwile gadasz , kończ " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gibexnator napisał:

@Udyr Dzięki.  na pewno będę kiedyś chciał spróbować zrobić  taką uprawę na kilka doniczek , ale to chyba   w następnym roku 😀 Po tej uprawie robię przerwę , baba  ciągle gada  " już kurwa minęło 2 tygodnie i tak co chwile gadasz , kończ " 

Już wczoraj komuś pisałem, że baby to są największe szkodniki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB haha coś w tym jest 😄

@Gibexnator szkoda ze nie uzupełniłes flo herbatką od BioTabsa jednak jeżeli jesteś zadowolony to nie ma co narzekać 🙂

@Udyr zdradzisz co to za specyfiki będziesz testował? Coś jak Gaia Green? Oni też mają wszystko sypkie i czytałem że takie najlepsze ponoć.. co sam kiedyś dawales do zrozumienia, wypowiadając się nieufnie co do płynnych odżywek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mam coś takiego, 4-4-4/2-8-4/ mineral mix i grzyby + naturalny calmag.

IMG_20230104_115536_989.thumb.jpg.72615951a12a55e65600edb1c454fac7.jpg

 

 

I do tego blumaty ze zbiornikiem zrobię i będzie sobie rosło. Może jakąś trichoderme do tego kupię jeśli mnie najdzie, albo koniczynę jeśli większą donice wsadzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 dzień kwitnienia. Od tej pory zaczynam im dawać tylko wodę. Wiem , ta jedna jeszcze mogła by siedzieć spokojnie ale ja nie chcę bursztynu , a jak bym je jeszcze przytrzymał to na jednej będzie bursztyn a na drugiej mleko. Z chęcią zrobiłbym kosę jednej a druga jeszcze trzymał , tylko nie mam gdzie suszyć. 

 

IMG_20230127_072123.jpg

IMG_20230128_081203.jpg

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 dzień kwitnienia i muszę podjąć decyzję. Jedna jest już full mleko i gdzie niegdzie bursztyn więc muszę ciąć. Tylko teraz tak , druga zostawić ale wtedy muszę  robić Water curring bo nie ma gdzie suszyć. Drugie wyjście to  ścinać obydwie i suszyć w boksie ale stracę na mocy. 

IMG_20230207_171638.jpg

IMG_20230207_171655.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jeden krzaczek się kisi w słoiczku 😁 a drugi dochodzi. Woda była zajęcie czerwono żółta hege. Zobaczymy co to wyjdzie , macie jakieś pomysły jak tu wysuszyć po wyjęciu z słoika ? Ja myślałem żeby po wyjęciu mocno osuszyć papierem a później  wsadzić do boxa i suszyć powoli.

IMG_20230210_205348.jpg

IMG_20230210_204619.jpg

IMG_20230210_205355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gibexnator napisał:

Ja myślałem żeby po wyjęciu mocno osuszyć papierem a później  wsadzić do boxa i suszyć powoli.

można też tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie , przepraszam wszystkich za ten brak kultury że nie dałem nic znać itp ale  wyjebało mnie z kraju i całkowicie o wszystkim zapomniałem.  A więc  ten krzak po WC  był  po prostu  zajebisty pod każdym względem. Prawie zero dymu i zapachu , zajebiście silne uderzenie w głowę od rauz jak z bonga ale niestety  z 2 dużych słoików zrobił się jeden mały   :D. Drugi krzak to  niestety noo , wyjebała mi baba jak mnie nie było.   Teraz będę zaczynał nową uprawę ale zrobię to w szafie. Proszę zamknąć temat  i raz jeszcze dzięki za pomoc i przepraszam że nie dałem znać ile wyszło itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...