Skocz do zawartości
Gibexnator

2 x / Mimosa x Orange Punch od BARNEY'S / Lumatek Attis 200W / biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Przy mojej pierwszej uprawie włożyłem topy po 5 dniach suszenia a ze były zbite to zbutwiały i nawet nie dało się tego palić a jak zrobiłem masło to odrazu do kosza ochyda… wiec ratuj jak najszybciej jak możesz 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi andi , jest znacząca róznica między mokrym a nie do końxa wysuszonym. Skoro je wsadziłem do słoika to znaczy że sprawdzałem łodygę czy jsst łamliwa. Okazało się że mogłem jeszcze śmiało suszyć i koniec już tematu.

@Katastrofedens tu chodzi o to że śmierdzą sianem , mają moc i nie ma pleśni.

@Mr.Green teraz i ja będę mądrzejszy 😁 , ale muszę coś zrobić z tym zapachem siana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sianem wali to za szybko wysuszone, chlorofil dobrze nie odparował. 
 

daj skórkę z pomarańczy bądź mandarynki tylko zebu nie miały bezpośredniego kontaktu ze sobą. W sensie fizycznego. I uważaj na wilgotnosc w słoiku.  
 

cyriring i tak poprawi ci zapach i smak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator nie daje się na full nigdy palenia do słoika tylko zapełnia 2/3 to raz, a dwa to jak chcesz jakieś skórki dawać czy coś to weź kilka warstw papieru złóż i na to kładź, albo dobrego ręcznika papierowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to się dzieje , kurwica ma liście jak kapusta. Podnieść jej lampe , czy ta odmiana tak ma. Te 2 wiatraki są już prawie na calą doniczke. Jutro jej robię FIM , nie ma co się cackać.

20221121_191026.jpg

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźnik biorąc pod uwagę poprzednią uprawę to te wiatraki względem tamtych to mutanty. Ale teraz popatrzyłem na inne FR to tak mimosa ma te liscie spore. Robie się powoli jak panikara , może dlatego że nie poświęcam im tyle uwagi co poprzednim roślinkom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...