Skocz do zawartości
Gibexnator

2 x / Mimosa x Orange Punch od BARNEY'S / Lumatek Attis 200W / biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

@Gibexnator e tam, jak jest odpowiedniej jakości taki jak np. DME (dimethyl ether) to nie jest niebezpieczny. Jest dopuszczony do kontaktu z żywnością, i odparować się da.

Chociaż izopropyl łatwiej jest ogarnąć bez próżni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 6 od wyjścia z ziemi. Coś to słabo idzie , nawet powyginało liście 😟. Niech szlak trafi Mr.Green te Twoje bio tabsy 😁

20221115_175908.jpg

20221115_180218.jpg

20221115_175839.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnatornie doszukuj się tam gdzie problemu nie ma, weg jest prawie bezobsługowy 😁.

@Mr.GreenBiotabsy są fajne jeśli się nie ma czasu, tak jak jeśli pamiętam @Juras80pisał biotabs + autopoty i do uprawy nie trzeba wręcz zaglądać.

Jeśli sam wystartuje z dwoma grow na raz na przyszły raz to myślę że ten grow którego nie mam pod nosem wystartuje na autopodach i biotabsach bo organicznej zupki do autopoda nie naleje a szkoda.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , jednak cofam co pisałem. Teraz wyjątkowo mam mało czasu i pasuje mi że nie muszę tam non stop zagladać i mierzyć ph. Zobaczymy jak będzie wyglądać to dalej. @PrzeMIX muszę narzekać jak to Polak 😁

@Barney's już mu laduję power roots 😁@Mr.Green nie strasz mnie nawet  , kobita zalożyła klódkę na majtki przez tą uprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green hhaahha dokładnie tak jest hhahaa. Kurwica 😄

w sumie zaciekawił mnie temat autopot. Tylko te na necie wyglądają na mizerne i słabej jakości.

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mr.Green napisał:

@Gibexnator nie dziwię się..  zdrada nie jedno ma imię 😄 nie mówi Ci że wolisz panny z namiotu?

Kurwa ile razy to słyszałem przy pierwszym grow 🤣🤣 "więcej uwagi poświęcasz im niż mi! , Z nimi idź spać!"

🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 10                                               Podlane po 400 ml na głowę i prysznic razem z power roots , może dlatego te liście tak opadły. Ogólnie to pilnuję ph wody , mimo że biotabs 😁. Panowie i takie zapytanie mam , bo 2 słoiki suszu  tego samego krzaka wali sianem , z kolei 2 słoiki tej chorej pachnie pięknie cytrusami. Czy wysuszyć je jeszcze raz ?? Bo chyba je za szybko wsadziłem.w słoiki.

20221119_151412.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gibexnator napisał:

Czy wysuszyć je jeszcze raz ?? Bo chyba je za szybko wsadziłem.w słoiki.

jak są suche to jak chcesz wysuszyć jeszcze raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy pierwszej kosie jak chowalem do sloika to jeden krzak byl bardziej wilgotny. Po tobie w słoiku aż się para taka skorpiona pojawiła w słoiku..  zrozumiałem że przy wielu sztukach to wiele czynnosci trzeba robić z osobna dla każdej z pań. Jak z dziećmi 🙂 niby każde takie samo A jednak każdy ludzik inny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...