Skocz do zawartości
Prograss

1sza uprawa/1xGelato-K/70x70x160/TS 1000/150W/20L Airpot/Biotabs

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na mały psuedo smoke report w skrócie. Napiszę jeszcze jeden po długim przeleżakowaniu w słojach. 

Teraz muszę przyznać, że na tym etapie susz całkowicie przerósł wszelkie moje oczekiwania i zaniósł mnie jeszcze dalej. Pierwsze buchy poezja - nic nie dusi tylko taka kwaśna, haszyszowa, instensywna słodycz świeżych owoców cytrusowych z nutą słodkich ciemniejszych - truskawek i jagód.  :yummy:  Jeszcze po kilku nie czuć było mocy, same pyszne chmurki. Pojawiła się myśl  to w ogóle klepie? Parę następnych buchów szybko uświadomiło mnie w istocie jakie złoto stworzyłem. Na początku przyjemnie fiizycznie, głęboko odprężające. Psychicznie łagodnie, ale to cisza przed burzą, nagle nadchodzi kataklizm i cały kosmos się trzęsie. 🤣 Załącza się napęd nadprzestrzenny, spadek w błogostan i na końcu cisza, spokój jak w oku cyklonu. 

Oceniam niewątpliwie 10/10, jestem przekonany, że ten susz zawiera wszystko co najlepsze w tej roślinie, a nawet więcej. Efekt bez kitu przypomina start rakietą w kosmos i miękki powrót na spadochronie. :ganjamon:

 

Sukces zawdzięczam wyłącznie Wam. Dziękuję, że byliście ze mną w całej uprawie za i wsparcie. 💚

Peace  :ganjamon:

 

20230310_211223[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...