Skocz do zawartości
Matiii

0.16 M2 Purpple Punch Auto 60W LED full 18 W Philips 2x

Rekomendowane odpowiedzi

@Matiii przy slabym swietle proces ten moze sie wydluzac. Kazdy automat inaczej startuje z kwitem. To normalne. Maly masz ten boks. Ona wywali sufit glowa. Purple Punch nie jest niska odmiana. Obym sie mylil

Do weekendu powinno byc juz lepiej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii nie załamuj się..  to było do przewidzenia. Wasze wizje na mikro boxy  ciężko mają o rację bytu. To jest roślina i rośnie.. A zasady z wysokością są niezmienne. Daj jakieś zdjęcie. Coś się pomysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kolejny Up .21 dzień flo.

Box przerobiony na szybko z szafy. 

Podlewana co drugi dzień Green Sensation i alga bloom. 

Temp 25 stopni wilgotność 50% 

Trochę liściasta jest jak dla mnie 

 

 

IMG_20221122_195559.jpg

IMG_20221123_061419.jpg

IMG_20221123_061424.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii spuchnie jeszcze. Dopiero zaczyna swoją podróż 🙂 nawet nie połowa flo  😛 raduje się bracie 😉 trafiła Ci się dobra sztuka bo rośnie jak szalona. Topow dużo. Możesz delikatnie usuwać kilka liści w środku żeby doswietlic ten gąszcz.  Ogólnie ładnie się prezentuje . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak wg producenta 7-8 tyg. Dziś zrobię fryzjera. Myślę że coś z tego będzie. Następny projekt z cfl 200 wat i normalny growbox. Teraz amatorka jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. ile tam tych lampek masz podłączonych  😄

Bo wygląda jak na dziale OBI żarówki hehehe 😛

200w ? Dużo..  Nie wiem jaki to ma efekt.. Moja lampa na 80% bierze 200w A robi dobra robotę do 1m2

Nie lepiej zainwestowac w jakiegoś mniejszego leda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green oj dużo łącznie z 150 Wat. Chcę kupić cfl na weg 125 Wat i flo 200 Wat . Box 50x50 x 140 i 2 sezony. To następny projekt 

@Mr.Green Ewentualnie możesz mi podesłać jakiegoś dobrego Leda na 0,3 M2 ale w granicach rozsądku cenowego. Tyle że led nie da ciepła a cfl trochę grzeje . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii Led też grzeje.. może nie tak dużo ale.cos tam grzeje. Boxa masz poza domem? Że grzanie potrzebne? Nie lepiej zakupić MarsHydro ? 100w ? To taki podstawowy model do upraw w dość dobrej cenie. Taniej to są ledamy od @Zielone krainy które też robią robotę.  Sam musisz poczytać co Cię najbardziej interesuje.  Ja osobiście kupiłem lampę która traktuje jako inwestycja. Długa żywotność. Dobra jakość. Zajebiste wykonanie. Produkcja EU. Co fakt 600€ drogą nie chodzi.. Ale coś za coś 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mam w domu ale idzie zima a właściciel gra w chuja z ogrzewaniem i mam dość zimno w domu. W jakiej cenie ta lampa mars hydro 100 Wat ? Rozchodzi się też o to by nie przesadzić z zużyciem prądu bo mam wszystkie media w cenie wynajmu. Powiem Ci że 600 euro jak powiem starej że potrzebuje tyle na lampę to mnie wyjebie razem z tym za okno 🤣🤣🤣

@Matiii https://marshydro.eu/products/mars-hydro-ts-600-led-grow-light/?utm_source=Google%20Shopping&utm_campaign=Netherlands&utm_medium=cpc&utm_term=11927&gclid=CjwKCAiApvebBhAvEiwAe7mHSALJwR2Q1buHn08emAhD-b1Cvd6uy72NkwbI4BR0uJkUrS3oR-FQOhoCbWIQAvD_BwE

Takie coś się rozchodzi ? 

Ona jest na dwie fazy z tego co rozumiem ? Jeszcze do tej kwoty to spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ona ma 100watt I jest do wzrostu I kwitnienia. Jest to jedna z tańszych opcji A w miarę profesional  🙂 napewno jest to lepsza opcja niż kilka żarówek 150w. Mniej prądu a i  światło typowe do uprawy. 

Rozumiem że 600€ to dużo 🙂 ja jednak wyznaje tezę ze jak kraść to miliony A jak ruchac to księżniczki  😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii a daje radę. Kilka osób tutaj używa tej lampy. Np. @Eddie Plant ma Marsika 🙂 możesz zobaczyć jego relacje. Jest to dobra lampa za ta cenę 🙂

W promocji był za 69 euro ten MarsHydro ale to trzeba polować na promocję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dzięki za info. Trzeba iść w innowacje. Następny projekt będzie jeszcze w tym roku myślę start koniec grudnia . Wieczorem podeślę zdjęcia po fryzjerze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii otóż to 🙂 nie ma co się wzbraniac przed rozwojem  🙂 jeżeli chcesz być szczęśliwy ze swoich dziewczyn I nie chcesz się wkurzac to musisz zainwestować by zapewnic swoim roślinom najlepsze warunki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii @Mr.Green  Lumatek atis 200w wejdzie ci do tego boxa bez problemu  i potem jak zmienisz namiot na większy to i tak będzie dawała radę do 0.64😅 sam planuje zakupić atis 200w pro do boxa 0.64(80x80) w miarę dobry zakup i starczy tez na pare lat 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...