Skocz do zawartości
Matiii

0.16 M2 Purpple Punch Auto 60W LED full 18 W Philips 2x

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green trochę ją przycielem ale nie chcę za mocno ze względu że to automat. Kiedyś wspominałes że nie można tak drastycznie . 

IMG_20221123_172834.jpg

IMG_20221123_171702.jpg

@Katastrofedens tak masz rację ale też mam ograniczone zużycie prądu myślę że mi 100 w wysyraczy . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii jest elegancko. Więcej nie ruszaj. Bardzo ładny krzak 😉

@Katastrofedens dla mnie atis 200 to lipa ze wzgledu na to że moja szafa jest prostokątną A nie kwadratowa wiec szukalem lampy bardziej podłużnej niż kwadratowej. Mam też taka jazdę w głowie że nie lubię mieć tego co ma większość 😄 ale to już tylko schorzenie  😛

U mnie Atis 200 ten zwykly jest po 217€ w tej chwili

 

Screenshot_20221123-193738_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green No to ładna promila tez jest na polskim hemp__pl masz za 1550zl jakoś tak 😅  No to jaka byś lampe polecił inna do boxa 80x80  za podobne pieniądze 🙄 mi to nie przeszkadza akurat w tym wypadku  ze ma to każdy  sprawdzone, jakość dobra światło  tez 🙄  sam wole mieć unikalnie unikatowe  😅 

Edytowane przez Katastrofedens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens koniec koncow kazdy plaski panel wyglada tak samo bo jak inaczej 😛

Każda lampa "szkieletowa" jak ja to nazywam 😄 czyli kilka takich samych pasków LEDowych na rusztowania w różnej ilości..  też jest taka sama 😛

 

@Soniq21  480w to dużo jak dla takich szafiarek  jak my 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens Tak to działa poniekąd 🙂 dlatego mam taka lampe a nie inna 😄 nie diody Samsunga.. Jak wszyscy 😄

@Katastrofedens no rynek się rozrosnie jak pieczarka. 

Dlatego uważam że masz hydro jest tani I dość spoko jeżeli chodzi o proporcje ceny do jakości. 

@Soniq21 spoko ta lampa. Te 480w do jakiej powierzchni używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matiii ponoć voodoo ponoć działa..  ponoć nie szkodzi 😄 do tego przebijanie łodygi..  usuwanie liści na sam koniec.. ciemnia od kilku do kilkudziesięciu godzin.. jest tego trochę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mr.Green napisał:

 

@Soniq21  480w to dużo jak dla takich szafiarek  jak my 😄

Dlatego link jest do lampy pod boxa o którym pisał @Katastrofedens

480w trzymam w 1.2x12 i bardzo dobrze sie sprawuje.

Jest dosc oryginalny(a przynajmniej był w momencie kiedy go kupowałem jakieś 2lata temu)  bo oprocz samsunga ma jeszcze diody creed, panel jest wykonany z nietypowego aluminium a zasilacz można wyrzucić poza boxa bez dziwnych przeróbek, które prowadzą do utracenia gwarancji. 

Co do diod samsunga to dioda diodzie nie równa. Jeśli siedzą w tańszych lampach to na pewno nie są te same diody co chociażby w tym Photonie. Uzytkownicy IPhonow jakos nie czepiaja sie, ze wyswietlacze dla nich robie wlasnie firma Samsung. Koniec komcow chodzi o jak najwyzsza wydajnosc a oni maja najprawdobodobniej najlepiej rozwiniete technologię 😉

Jeśli jest skaza do samsunga to zawsze można wybrać Omega Spectra G Line, też fajne lampy nad którymi się zastanawiałem.

@Matiiiwoda z miodem działa, nie trzeba dwa tygodnie. Przelewasz jakimś cleanerem jak CannaFlush albo Flash clean od T.A. i później tydzień powinien wystarczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Katastrofedens zdecydowałem się ten Marsik 100 Wat . Jutro zamówię a w następnym tygodniu box. Hydrogarden robi 50x50x140 Myślę że wysyraczy na tą powierzchnię . Wejdą tam 2 sezony? Chodzi o to że moja luba lubi sative lemon haze a ja coś z Indii dlatego chciałem 2 sztuki dać. Treningi LST i Scrog. Co sądzicie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...