Skocz do zawartości
Adrianosiku

Wertikalbox HPS CMH candy kush fast wersion

Rekomendowane odpowiedzi

To miały być fotorelacje konopne, z racji tego że stworzyłem nowy rodzaj doniczek kaskadowych i  mam tylko dynie zrobię jej mini tygodniowa fotorelke dla nauki samo sprawdźcie jak bardzo się zmieniła przez ten czas i czy ta metoda uprawy ma sens, 

16681021012041944623597074117786.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's ten trening jest po to by roślina zarosła cała siatkę + po to by  gdy roślina bendzie już kwitła topy niezaslanialy sobie światła nawzajem po to by był przewiew by plecha się nie zalęgła po ty by więcej odgałęzień miało szanse wyrosnąć, dzięki takiemu treningowi  jestem w stanie wyciągnąć 2,5g z wata  gdy bendą ledy   będzie można osiągnąć 3g z wata . Dzięki takiemu treningowi do kosy będzie ściana topów

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's to niby kiedy?

@Danczan wertical to wydajna technika uprawy, wg mnie deklasyfikuje totalnie uprawę choryzontalną, zwłaszcza przy zastosowaniu mojej maszyny do uprawy wertikalnej, z resztą  sami zobaczycie ile wyciągnę gram z cmh 315

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meriguane  2dni po treningu 

16682857367399109647025568835010.jpg

Dzisiaj daje cmh 215 na 100% ,. Trochu głośniej chałasuje ale i tak mega cicho po za tym żarówka zaczyna częśćej migotać  jest że mną 3 sezon, podobno mają większą żywotność niż hps ale nie wiem o ile 

16682859167747862909897448652505.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj  candy kusch  rasy wersion pokazały płeć  tydzień po przestawieniu oświetlenia, zastanawi się czy nie pobrać klonów z niego  i drugieg  wertikalboxa załączyć 

1668454638107255475379526399634.jpg

Dynia się za bardzo rozgościła w  doniczce i boxie czeba ja ograniczyć, widać że nowa pożywką jej bardzo spasowała, jako że mam łatwy dostęp do jej kożeni uszkodzę jakieś zobaczę jak szybko  roślina zareaguje

16684548152652489641702027525892.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green cmh to nie świetlówka,   bardziej jak ulepszony hps, owszem jest lepsza niż hps  mniej ciepła daje regulację mocy od 50% do100% jest też na obydwa cykle i żarówka  jest żywotniejsza  

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...