Skocz do zawartości
Adrianosiku

Wertikalbox HPS CMH candy kush fast wersion

Rekomendowane odpowiedzi

Elo prosiaczki   rośliny rosną zdrowo  oprócz jednej co w źemi rośnie coś jej dolega i nie rośnie tak znakomicie jak reszta która rośnie w włuknie sylikonowym, jest to  podłoze najbliższe areoponice przynajmniej moim zdaniem

16657699366602672269683905128864.jpg

16657699508671689182505632211632.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green 7  miało być 8 z czego 4 najsilniejsze miały być zostawione do dalszego wzrostu ale   tylko 3 są w miarę silne przez co nie włącze drugiego hpsa i nie pobiorą od nich klonów  za  2-3 tyg włączam flowering  nie czekam aż rozrosną się na całą siatkę obawiam się lokdalnów energetycznych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no właśnie nie powinno, co nie oznacza że nie będzie, wystarczy parogodzinny lokdałn i mam po roślinkach, w tym roku już dwie uprawy mi szlag trafił jak by czeci raz to miało się stać to kyrieelejson

Tak to wygląda z lotu muszki owocówki których jest tu pełno musiałem je przywlec z źemią ogrodową z marketu 

16658607135038047944087156956036.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie w ogole podoba twoj patent z HPS em i kiedys to zrobie w swoim zakresie. Poki co nie mam gdzie ale kiedys na pewno. Wiedz ze zaszczepiles mi ten pomysl w glowie 😉

Namiot ile ma 1 m na 1m ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak box ma powieszchnia 1m²  wpadnij kiedyś to dokładnie opiszę ci działanie tego uządzenia, aktualnej jestem na etapie planowania nowej konstrukcji  i pisania biznesplanu  potem kredycik i myk firma produkująca ten wynalazek, myślę że do dwuch lat będziesz mógł kupić takie urządzenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ale po niemiecku?   Na jakim poźomie władasz j,niemieckim?

@Mr.Green ja nie mam żadnej szkoły mimo to  jestem wynalazcą  i mam na to papiery xd

2 godziny temu, Mr.Green napisał:

 

😛

@Mr.Green myśle że w przyszłość będe potrzebował  ogarniętych pracowników  do  tworzenia róznych podzespołów bo na razie jest nas dwóch to może być za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Greenno nieźle ale w dobie tranzlatorów to nie zbyt wiele

Między czasie klon z klona  do końca miesiąca i kosa to Jack cherrer jego matka nie mogła dojść cały czas nowe topy się robiły pod lampami była ta roślina jest na polu i nie wykazuje takiego zachowania

16660165055591208023477757187793.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo dawno mnie nie było znowu rozwaliłem telefon  już mam nowy to i fotorelke dalej pociągnę,  wymyśliłem nowe rozwiązanie do wertikalboxa nowy rodzaj doniczek  (choduje w niej testowo dynie)i Chodowli wymyśliłem też jak jeden wertikalboxa podzielić na dwa  oddzielne w jednym  w którym będzie można zastosować dwie pory dnia i nocy,   roślina na foto powyżej już w niedzielę została śceta i suszy się na suszarki od wertikalboxa 

Te panie to candy kusch rasy wersion

1666890520984268950198058954010.jpg

16668905378987448491887367259061.jpg

 Super og kusch  i meriguane odmuliły się  z tym że og kusch  ma takie dziwne coś zdaje się że to podstawa rośliny z której powinny korzenie wyrastać ale nie było to w podłożu więc roślina puśćla tylko jeden korzeń tam gdzie była wilgoć i to pewnie dlatego og tak zamulił

IMG_20221027_191303.jpg

Większy meriguane mniejszy candy kusch

16668910007482233226281178120555.jpg

16668910147988690116061045490557.jpg

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green tak długo aż większość  dolnej część  będzie zapełniona roślinami w ⅔ w praktyce myślę że max 2 tygodnie jeszcze, wiem że vjedna roślina będzie musiała być mocno przycięta by nie wyszła po za strefę oświetlenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł   jako że nie mam obecnie klonów za to dynia ukradkiem wykiełkowała  i wymyśliłem nowy typ doniczek  postanowiłem poeksperymentować na owej dyni, wnioski po tygodniu uprawy są takie że dynia pięknie się  rozkożenia, w każdym momencie uprawy można podglądać jak kożenie aktualnie wyglądają bez naruszania ich w jakikolwiek sposób, skoro dynia tak ochoczo rośnie w tych donicach  to konopie tagże będą dobrze się czuły, ta technika uprawy być może przewyższa  areoponike bo nie ma dysz które mogły by się zapchać doniczki mogą być mniejsze nie pogarszając  rezultatów Chodowli względem aeroponikai,  doniczka może zostać użyta do uprawy choryzontalnej jak i wertikalnej indor lub autor minus jest taki że do jego budowy potrzeba zużyć więcej materiału . Nie wstawię tutaj fot szczegółów budowy  doniczki ponieważ  możliwe że  wynalazłem kolejny wynalazek który spróbuję opatentować.

 

 

 

IMG_20221029_105753.jpg

IMG_20221029_105039.jpg

Edytowane przez Adrianosiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...