Skocz do zawartości
Adrianosiku

Wertikalbox HPS CMH candy kush fast wersion

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewięć pestek wleciało do wody 15.08.wykiełkowało 6  Candy kush fazy wersion od qeensed , kiełkowanie w wełnie. Cmh 315 hps 250 medium keramzyt +wlukno silikonowe  donica 5l , nawozy  adwenced natural power nawadnianie automatyczne nawadnianie z beczki 60l pąpka powietrza grzałka pąpka wody jeden wyciąg powietrza brak wiatraków mieszających, Wega Bendę ciągną z 2 miechy wysokość śatki treningowej 80cm donice są oddalone od lamp w promieniu 30cm 

Candy kush  fas wersion od Queen seed, kiełkuje w wełnie 

 

16618921262422949533458356373367.jpg

16618925153372433301900547836406.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje bo już łapie żółte listki. Podejzewam, ze lampa może być za blisko. Jaka tam masz temperaturę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green część kolego tak to ja:) na poprzednie konto  zapomniałem chasła xd (palenie codziennie przynosi efekty ), fajnie że czekałeś   może zaskoczę cię czymś w fotorelacja a może ty mnie 😉

@Soniq21 tak właśnie  wydaje mi się że coś nie gra z  roślinkami temp dzień to około 28°C w nocy 20°C żarowa cmh 315 na 50%mocy odległość od żarówek to 15cm  podejrzewam że nawozy zbyt mocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosiku  trochę za wczesnie na nawozy stary. Jeśli  One jescze nawet nie mają systemu korzeniowego rozwiniętego dla prawidłowego przyswajania odżywek, także je blokujesz. Weź przeplukaj ten rockwool czystą wodą, ewentualnie jeśli masz to dodaj do wody stymulator korzeni. 

Rosliny wyglądają jakby wypuściły już kielek od spodu, nie wiem w jakiej wielkosci doniczkach to bedziesz trzymal, ale sugerowałbym juz włożenie je w jakieś małe net-poty żeby korzeń nie walił po tacce bo będzie stres. Jak korzenie będą wychodzić poza net potach to wtedy do docelowego pojemnika i ma rosnąć. Plus to światło bym trochę odsunął lepiej za daleko i żeby się lekko wyciągnęły(zawsze możesz przybliżyć lampe) niż żeby dostaly stresu świetlnego a nawet je spaliło.

Super, że ogarnąłeś automatyczne podlewanie, mega ułatwia sprawę. Jak masz ustawione interwały?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soniq21 zastosuje się do wskazuwek,   jak chodowałem w keramzycie to 4 razy na dobę woda się lala przez 5minut teraz  jako podłoże zastosuje włukno silikonowe   myślę że 8razy dziennie będzie czeba podlewać po 5 minut doniczki są 5litrowe  powinno w zupełności wystarczyć na kożenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rośliny w doniczkach torfowych z ziemią  keramzytem po bokach,  najmniejszego wykopem z wełny i do źemi,  podlane woda z  stymulator kożeni +oprysk,  zrobiłem wszystko co w mojej mocy teraz wasza kolej moje  maleństwa

16621371588283885110477330006044.jpg

16621373024753499736162330978481.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może trochę za mokro mają 

dodatkowo 1 tydzień nie dawał bym nic kompletnie poza wodą z ph dobrym . 

Edytowane przez Kartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosikubedzie dobrze, nie takie się już podnosiły. Liscie dostaly po dupie wiec dla większenia produkcji chlorofilu oraz złagodzenia obajwow stresu zrób oprysk z soli epson co 3 dni. Koniecznie zaraz przed zgaśnięciem lampy, żeby ich nie popaliło. I delikatnie z odległością od lampy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 elo spontanicznie Mnóstwo pestek z palenia  powziąłem do wody nie liczę na jaki kolwiek zbiur z nich tak eksperymentalnie je wsadzam, podłoże keramzyt +źemia

IMG_20220904_190124.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green z to genami będzie ciężko , dwa się nadają kolejne dwa  niebardzo:( w dodatku 7 og Kusch   to jakieś stare pestki były  bo kiełkować nie chcą:(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano do wody wleciały 3 meringue  od duch Passion, już w nawilżonej chusteczce na podgrzewanej tacy. Candy Kusch   zawiedziony z genetyki i jakość z 9 jedynie dwa się nadadzą

16626678229499043958321280406302.jpg

16626678488962204948526703351959.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostały nową lampę lepiej późno niż wcale 2×55 Wat, niewiem czy jest sens kolejne dwie żarówki dodać,  do torfowych doniczek wleciały 3 meringue a og kush nadal nie wykiełkował,  dwa candy Kusch  wsadzę do doniczek a dwa wywalę,  ale  najpierw  utnę wstożek wzrostu by poczekały na meringue    wtedy razem wsadzę do docelowych doniczek

16627968162513600281687542568657.jpg

16627968489964342668046669226008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...