Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

@TROUBLEMAKER nie potrzebujesz narazie wyciagu.. 😕 obnizy wilgoc tylko.. pozniej jak nabradziej.

Ja mam 4 sztuki po metr w boxie obecnie i nigdy nie uzywalem wyciagu.. lezy tak jak go kupilem. Mam pasywny i hula delikatnie 😉 i to wystarczy. Wyciag mozesz uzywac + filtr zeby likwidowac zapach.. i wilgoc w pozniejszej fazie jak bedzie kwitnienie 😉

@Szwagrom ta lampa ma 300w jak ja da na 50% i na 30 cm to moze byc za duzo jak na sadzonke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Dlatego radziłem mu zacząć od 40 cm. I obserwować zmiany jeśli będzie ok to zostawić, jeśli przypala to zwiększyć, napisałem to ze zrozumieniem, wydaje mi się że doskonale zrozumiał co napisałem. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER ogarnij rure i co tam trzeba i mozesz sprobowac obnizyc w ten sposob temperature.. tylko musisz obserwowac czy nie wyssie calej wilgoci.. nie zostawiaj go wlaczonego na kilka godzin.. tylko zrob to jak masz troche czasu i kontroluj co godzine np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom super rady dajesz.. obniz lampe niech roslina sie buduje niska i silna.. lepiej zeby w liscie poszla..

I szwagron 5 godzin temu na swojej relacji..

Screenshot_20220823-194933_Chrome.thumb.jpg.cc28f809acd9bb6a636dc9029cefb913.jpg

@TROUBLEMAKER moja rada na dzis.. przeczytaj cala relacje szwagrona.. to moze zroumiesz co jest 5 

Potem przeczytaj moja relacje

A zobaczysz pelen obraz sytuacji 😉

Twoj wybor. Sluchaj rad kogo uwazasz za sluszne.. 

@TROUBLEMAKER  led nie popali.. ale natezenie swiatla moze je skrzywdzic.

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER za dwa dni powinno byc lekko wilgotno.. to sprawdzisz palcem czy na glebokosci palca jest mokro.. jak nie to podlewaj dalej i daj jej wtedy 150ml zwiekszaj jej wode to bedzie wiecej pila i szybciej rosla 😉

Jak bedzie mokro to czekaj do nastepnego dnia i takim systemem lec az do konca. 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@TROUBLEMAKER Widzę że amatorem nie jesteś dlatego napisałem że znasz się na rzeczy ale on próbuje wmówić ci swoją racje której niema. Ziomuś trzymaj się swojej ręki a uwierz mi że o wiele lepsze rezultaty zobaczysz niż z jego radami które doprowadzą twoją rośline do smierci, póki co świetnie sobie radzisz tylko napisałem ci mało ważny szczegół żebyś podniósł lampe, żebyś nie miał problemu w przyszłości z chwiejną cienką łodyga ale on i tak radzi ci ją potem przywiązać na patyk, nie zwiększaj mocy bo niema takiej potrzeby lampa sama w sobie jest mocna, a na flo sobie podkręcisz. Trzymaj się mordeczko, z fartem!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nawet mowi sam do siebie 🙂

elo

@Szwagrom po co mieszasz zielonego do tego..? Patrzysz kazdego wciagnac w swoj szajs.. zalosne

A ja wiem czy to twoj outdoor.. jak Ty oszust jestes

Porownywac outdoora do indoora.. genialne, na prawde.. 

Zobaczymy jak Ci twoj indoor pojdzie 🙂

nara nie pisz juz do mnie bo nie mam checi juz Ci nawet odpowiadac. Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Haha ty serio udajesz czy na prawdę nie przemyślisz za nim coś napiszesz?  głupota sry ale inaczej się tego nieda nazwać, gdzie kurwa go wmieszałem w to zacznij ważyc słowa bo póki co pierdolisz jak potłuczony napisałem że Zielony ma 3x większe topy na swojej relce i się nie przechwala typowi, który skąd wiesz a może lepiej od ciebie uprawia a ty już znawce przed nim udajesz, i to dla ciebie jest mieszanie go w naszą dyskusje, wez ty się chłopie na prawdę opanuj i zastanów co wypisujesz bo się pogrążasz co raz bardziej, on nie pajacuje jak ty i nie wstawia jakieś lipne uprawy, co to kurwa jest? ty to nazywasz dobrą uprawą to serio profesjonalista z ciebie, wow jestem pod wrażeniem, No na In 100 % lepiej sie uprawia bo są kontrolowane warunki i podobno palenie znacznie lepsze. 

@Mr.Green Na outdoor musiałem zapierdalać przez chaszcze męczyć się, bez nawozów niczego 😄 tak na prawde tylko bio bloom, i ziemia od biobizz a i tak znacznie lepsze efekty osiągnałem niż ty tym swoim indoorem. Gdybym nie musiał zarabiać i jechać do pracy to myślę że mógłbym się pochwalić lepszą fotorelacją od ciebie. Dałem ci tylko dla porównania żeby ci uświadomić że to co wrzucasz to nic niesamowitego. W porównaniu do chłopaków którzy na prawdę robią znacznie lepszą robote niż ty i to wcale nie mieszanie ich w naszą dyskusje zastanów się czasami co wypisujesz. 

@Mr.Green Jak na razie mój indoor na veg idzie lepiej niż twój, bo twoje roślinki na veg wyglądały mizernie, a i tak się pogrążyłeś swoimi komentarzami pod moją fr, że bez waszej pomocy nie dam rady, doprowadzić tego do końca, no to się przekonasz, byle byś nie palił potem głupa, że nic takiego nie pisałeś bo doskonale pamiętam co pisałeś że jestem nowicjuszem i bez waszej pomocy nic nie osiągnę. To się jeszcze przekonasz hehe. 😄 

Co to jest bo mi nigdy nie zdarzyło się w mojej uprawie coś takiego. Pozdro nie wywyższam się ale ty za to bardzo i nic tym nie osiągniesz tylko się pogrążysz przed wszystkimi. Pozdro

436743766_IMG_20220528_2053111.jpg.dcc6b7975867c7ec4af0ede2fd59d82b.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wcale to nie moja roślina tylko prowadzona w tym samym miejscu od pierwszego dnia ja pierdole 😄 z kim ja dyskutuje. Już się dość pogrążyłeś ale jak chcesz to pisz dalej to pogrążę cię jeszcze bardziej przed wszystkimi. Bo póki co próbujesz tylko zabłyszczeć przed kim przed samym sobą. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@insane93 Która roślina jego? To jego techniki, uśmiercają jego rośliny. Ja nawet tego nie komentuje bo żal mi jego roślin że uprawia je ktoś bez pojęcia. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...