Skocz do zawartości
KageN

Jakie oświetlenie wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o pomoc, będę składał boxa i nie mam pojęcia jakie oświetlenie wybrać, preferuję LED bądź cfl. Box planuje 60x60x120, według kalkulatora potrzebuje 18000lm. Jeśli chodzi o budżet to nie chciałbym przekroczyć 300zl, czy jest to do wykonania?

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co liczyć na coś bardziej "profesjonalnego"? Wiem że budżet jest skromny ale jakoś te naświetlacze mnie nie przekonują 😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik nie napisałem że ma być profesjonalnie tylko coś bardziej profesjonalnego a to duża różnica ponieważ jakby nie patrzeć żaden ze sklepów z oświetleniem do boxów nie oferuję naświetlaczy ogrodowych. A o coś bardziej profesjonalnego to miałem na myśli jakąś cfl, którą można już dostać w takiej cenie jaką podałem, oczywiście jest to tylko moja osobista opinia.  Bardzo Ci dziękuję za to że chociaż coś zaproponowałeś i jeśli ma się to sprawdzić to jestem skłonny zakupić takie oświetlenie i je sprawdzić, z czasem oczywiście zmieni się na coś lepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KageN  Za 300 zł nie da się takiej powierzchni oświetlić skutecznie inaczej niż lampą HPS. Za 300 zł dostaniesz przykładowo panel Ledam 60 W, ale on oświetli skutecznie powierzchnie góra 45x45 cm,  ale piej by sie sprawdził na powierzchni 40x40 cm, ogranicz powierzchnie namiotu i kup Ledam 60 W, lub kup Hps 150 W pod 60x60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KageN Nie ma sprawy, zmniejsz powierzchnie i bierz Ledam 60 W, jak panel led tanio chcesz, ale przy tym skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...