Skocz do zawartości
Brazil Munster

Mimosa Orange Punch Barney. Vol. 2. Lumatek

Rekomendowane odpowiedzi

@Brazil Munster jak to silicate od GHE to nie przekraczaj 4g/10L bo się moga pod koniec zblokować jak im apetyt przystopuje 

16 minut temu, PrzeMIX napisał:

@Brazil Munsternie chodzi o hejt bo są ładnie oszronione, ale z tego co widzę to tak jak @Cali_Bastardpisał kiedyś Barney też nie powala, albo te mimosy takie są, liściasta odmiana jak skur... 

Raz jest tak a raz srak, hujowa powtarzalność fenotypu imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard Czy zbyt obfita defoliacja moze mieć wpływ na pchnięcie topow ?

@Brazil Munster Jak porownasz obecne topy do poprzedniej mimosy która miałeś? One takie są poprostu ? Że nie są wielkie ale zbite? 

@Cali_Bastard rozwiń pojęcie chujowa powtarzalność fenotypu.. bo trochę tylko kumam. Dzięki 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster jak ze wszystkim, lepiej mniej niż więcej. Jak już wykminisz kiedy dają oznaki żeby odkręcić im maxa to będziesz widział rezultaty. Ale nie przesadzaj z tym silikonem.

13 minut temu, Mr.Green napisał:

@Cali_Bastard Czy zbyt obfita defoliacja moze mieć wpływ na pchnięcie topow ?

😛

A ty kurwa znowu o tym pchaniu ? Już ci wczoraj napisałem 😂

15 minut temu, Mr.Green napisał:

 

@Cali_Bastard rozwiń pojęcie chujowa powtarzalność fenotypu.. bo trochę tylko kumam. Dzięki 😛

Już ci to kiedyś pisałem, wtedy jak polecałem breederow to tłumaczyłem dlaczego akurat tych a nie innych.

Dostalem pod jape na tacy i dalej chuja czaisz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster i tetaz pytanie.. co lepsze? Wiecej czy gesciej 😛koniec końców chodzi o lukier bo top to nośnik trichomow. Większy top to więcej trichomow?  Lub na ile starczy Ci jednej odmiany I drugiej. Następne grow też mimoska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego pół gięta i nie ma mnie. A skittels pół gięta i normalne funkcjonowanie. 
 

myśle ze to nie do końca tak ze wiekszy top to więcej nośnika.  Bo tutaj to jest zbity kamień a tam luźny top, I znaczenie ma % thc w temacie. 
 

wiec pol gięta to pol gieta. Jak w jednym jest 15% w drugim 30% to nie ma szans ze będzie bardziej kopać. 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster

10 godzin temu, Brazil Munster napisał:

@PrzeMIX co masz na mysli o „ liściasta” ?  

Że roślina wali dużo liści cukrowych tak że prawie topa nie ma tylko się z liści składa.

Też zauważyłem że one nie budują dużych koli tylko małe a nawet popcorn z niższych partii goni rozmiarem główne szczyty. Dosidos buduje się lepiej z tego co widać na forum. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster porównując moje wyglądają całkiem inaczej 

Mailem mimose Evo to tak wyglądała ale ten krzak to był pień krótki weg a tak się wyróżniał że z niego zebrałem 280g a z reszty po 100-100pare a miałem ich 8 

Zakręciło się wtedy na metrze coś koło 700g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster kurde mnie dawno nie poskladalo.. A bym chciał.. poczuć to jak kiedyś hehe 🙂 jestam też ciekaw czy organiczną uprawa sprawi że będzie to inaczej wyglądać..  W co wątpię..  Ale będzie porównanie bo kilka grow już tu poszło z Mimoska 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...