Skocz do zawartości
Zielony 🤣

Jack Herer fast version f1 - Moje pierwsze krzaki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Z góry wyjaśniam. Budżet miałem bardzo skromny i musiałem szybko działać stąd wygląda to słabo.

Box 130/90/60

Lampy LED niby 2500lum/lampę 

Wilgotność 50-70

Temperatura 18-24

Doniczki 15l

Panie Jack Herer fast version f1 

3miechy Vega na florovicie.

W poniedziałek zaczął się 5tydzien flo I leje Platon k.

Dawki wg. Opakowania.

Czy możecie ocenić czy wszystko jest ok? Rośliny wyglądają dobrze moim zdaniem ale czy te szyszki nie powinny być większe?

Dziękuję za pomoc i rady.

Niech buch będzie z wami 🤙✌️

 

 

 

 

 

IMG_20220727_030856.jpg

IMG_20220727_031039.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zielony 🤣 napisał:

Rośliny wyglądają dobrze moim zdaniem ale czy te szyszki nie powinny być większe?

może trochę tak

@Zielony 🤣 fotorelke będziesz prowadził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielony 🤣  zmień nawóz z Planton K na nawóz który ma zdecydowanie mniej azotu, bo ten jak widać nie służy tym topom. Planton K ma NPK 16-11-24 a jest tyle nawozów o lepszych proporcjach NPK, nawet z rodziny Plantonów, np. Planton P ma 8-11-36. Florovit jesienny uniwersalny ma NPK 2-6-7. Stary, jest w czym wybierać, olej ten Planton K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jeszcze Twoje doświadczenie może mi powiedzieć ile mogę mieć czasu do kosy(mało informacji o tej odmianie znalazłem,tylko ogólniki co to fast version it'd) i czy je zdążę podtuczyc jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak męczę ale jestem bardzo zatroskany... A kwestie światła jak oceniacie? Dołożyłem jeszcze żarowe 3000lum. Tylko białe światło. Pomoże to coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lasir napisał:

Pomoże wg. mnie

👍

14 minut temu, Lasir napisał:

Kolor nie ma znaczenia.Temperatura barwowa owszem.

Ps. Mówiąc o kolorze miałem na myśli barwę. To w miarę ogarniam 😅

Edytowane przez Zielony 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie no może dwa😁

1. Jak będę ciąć to gdybym ścinał tylko wyższe łodygi to czy topy z dołu miałyby wtedy możliwość jeszcze podrosnąć?

2. Jak zachowają się następne rośliny gdybym upchał w tym boksie trzy mniejsze doniczki. Takie np. 5-10l?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zielony 🤣 napisał:

1. Jak będę ciąć to gdybym ścinał tylko wyższe łodygi to czy topy z dołu miałyby wtedy możliwość jeszcze podrosnąć?

tak

3 godziny temu, Zielony 🤣 napisał:

2. Jak zachowają się następne rośliny gdybym upchał w tym boksie trzy mniejsze doniczki. Takie np. 5-10l?

mniejsza doniczka = mniej miejsca na korzenie = mniejsza roślina, ale 10l to nie jest taka mała przy standardowym wegu nie wpłynie to na ograniczenie rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...