Skocz do zawartości
Gibexnator

RQS 2x Wedding Gelato // MH TS600 // MH 60x60x140

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drugi raz mimose pierwszym razem ogólnie mialy średnio 60cm ale trzymałem je na krótko glebujac.

Teraz było mniej treningu. Top plus LST i maja hmm 100-110cm. Plus ze jeszcze bylo miejsce żeby lampe dać wyzej. 
 

na ta chwile zatrzymały się i puchną powoli 🙂 ogólnie bardzo intensywny zapach jest w tej odmianie. 
 

ogolnie bardzo mocna odmiana. 
 

 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ 106 / 65 FLO         KOSA        Panowie , stało się to na co czekałem i  obawiałem.  Niestety  z powodu kurewskiego zapachu odpuściłem trym na tej zdrowszej roślince. Wygoliłem wiatraki   a resztę dokonam po wyschnięciu. Popcorny i liscie przytopowe z pietwszej sztuki wsadziłem do zamrażarki , zdjęcia wrzucę jak będę robił masło. Nawet maluta kulka haszu wyszła. Na schnięciu temp w grfnicach 20  - 21 C. 50 % wilgotności. Chodzi jeden mieszak skierowany w podłogę i 4 komputerowe na dole. Liczę pocichutku  że uda się zebrać około 80 gram. 

20221015_180431.jpg

20221015_173818.jpg

20221015_164640.jpg

20221015_164634.jpg

Edytowane przez Gibexnator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wczoraj sobie nabiłem lufkę z tej slabszej i czuć róznicę jakościowo. Ale jest naprawdę zajebiscie 😁 dzisiaj kilka już pójdzie do słoików bo suche w miarę. A ciężko walczyć z tenp i wilgotnoscią jak w pracy ciągle. Ikupiłem wapka fury edge v2. Dzisiaj przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Fury Edge już ze mną , pierwsze wrażenie ??  To jest mistrzostwo świata 😄  Nie czułem że wdycham zioło ,  po chwili faza wchodzi.  Na razie wystartowałem z niskiego pułapu 185 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gibexnator spoko wyglada ale 0.2 to za malo.. sam mam taka pojemnosc i nie wiedzialem ze tak to wyglada i w ogole.. a zapowiadane ze spoko buchy itp.. i chujnia. Z tego to bym musial zywice besposrednio jebac zeby to mialo sens bo takie nabijanko to zaraz padnie ten gadzecik 😄 do domu trzeba stacjonarny zapodac hehe jak kiedys telefon 😄 bo tam cybuch wyglada jak mlynek 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green U mnie też wchodzi około 0,2 g i to za mało nie jest, jak chodzi o mój wap , ściągam z tego około 4-5 strzałów tak soczystych, że efekt końcowy jest lepszy, jak po wypaleniu 3 kolb pod rząd, jak dla mnie to zadowalające faza trzyma około 2,5 h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie moge Ci zaprzeczyc. Ja bilem np. 3 cybuszki i walilem te 3 sesje no to klepalo tak jak bardziej niz smyrnelo.. na te pol godziny ok.. ale to lepiej wasa z gieta zajarac czystego i mi lepiej siada.. musze przerwe teraz zrobic i podejsc do tego na swiezosci i to zrozumiec inaczej bo lecac jak rakieta nie zawisne jak helikopter.. a to lata i to lata 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Ja przerw nie robię żadnych, ale nie jaram w dzień, jaram tylko nocą w ilości dwie komory , czyli zwykle idzie 0,4 g, pierwszy  strzał to 2,5 h, drugi trwa krócej, bo już organizm inaczej reaguje na strzał i to coś w granicach 1,5 h, ale mi to wystarcza, jest świetne samopoczucie, jest odlot i śmiech, fajna zabawa, kreatywność, nic więcej mi nie potrzeba w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie , czas zrobić rachunek sumienia z uprawy.           Dzisiaj je zważyłem a tak to trwa u nich curring  5-ty  dzień. Troszkę mnie martwi że ta z większego słoja  bardziej pachnie jak siano. A więc tak , duży słoik to ta zdrowsza 65 g. Dwa mniejsze to z tej chorej  i dało 60 g. Plus zamroziłem jakieś 30 g popcornu i 10 g liści przytopowych. Plus przez waporyzator przepuściłem troszkę 🙂. Podsumuwujac , czekam aż się poprawi smak i aromat. Jeżeli chodzi o moc , to palę tylko z wapka , i muszę zrobić pełne nabicie komory żeby mieć fajną faze. Ani jeden ani drugi krzak nie dają fazy kanapowej , jest energia i banan na pysku. Dzisiaj skręce bata i zobaczę jak będzie. Jutro wsadzę chyba już mimosę do wody i startuję znowu. Wielkie dzięki że byliście i pomagaliscie 😊 mozna chyba zamykać powoli Panie admin.

20221027_104211.jpg

20221027_104113.jpg

20221027_102909.jpg

20221027_102432.jpg

20221027_102158.jpg

20221027_101927.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...