Skocz do zawartości
Gość

Automat, czy Reg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Co będzie to zobaczysz na koniec, na razie pokazała płeć, więc idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Piotr111111 Ja też od początku bo nisko rósł i na boki się mocno rozkrzewił ale to nie zawsze świadczy o tym że to auto czasami może być to gorszy fenotyp i dlatego rośnie gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Piotr111111 Najbardziej należy mi się hardcorowy Grower nie masz pojęcia przez co ja przechodzę żeby dostać się na spota przez kłodę nad bardzo głębokim bagnem jak wpadnę to słuch po mnie zaginie, jak odkryłem tego spota to leżał laczek na tej kłodzie podejrzewam że ktoś mógł keidys się tam utopić i do dzisiaj go nie znaleźli.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Ziomek , ona prefolwer na razie pokazała, na razie lej grow, jak pokaże zapotrzebowanie, jak się kwiatostan rozwinie to wtedy zaczniesz dawać bloom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Nie mam bio grow, biotabsy są w ziemi na razie będę zwykłą wodą lać, skoro odradzasz na razie bio bloom nie lepiej wcześniej już ją karmić? Nie wiem poczekam może faktycznie aż coś pokaże więcej. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Nic nie lej z nawozów, jak biotabsa masz w ziemi, lej samą wodą z odpowiednim ph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Z odpowiednim PH to może być problem ale cytrynę kroje i wrzucam w baniaki trochę to reguluje pH a woda jest odstana 24h z kranu podobno niektórzy to się śmieją ze mnie że czekam z tą wodą oni swoje kwiaty i rośliny podlewają bezpośrednio wodą z kranu bez odstania i też podobno dobrze rosną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Kup płyn heliga za 10 zł w ogrodniczym i sprawdzaj ph, nie lej na pałę bo sobie zepsujesz uprawę, jak zakwasisz za bardzo ziemie, plant nie będzie mógł się karmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Wszystko masz kumpel na opakowaniu napisane, nie ma czego tłumaczyć, debilem nie jesteś instrukcje czytać potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy A skoro jest instrukcja to gitara, zapoznam się 🙂 niema co gdybać, kupię to będę kombinować, jak myślisz w każdym ogrodniczym idzie to dostać, czy jakiś specjalny grow-shop trzeba na necie odwiedzić. ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Głowy nie dam czy dosłownie w każdym, ale na pewno, w jakimś normalnie zaopatrzonym, a nie w jakimś markecie, gdzie przy okazji w dziale ogrodniczym, stoi kilka doniczek, ziemia, i jakieś nawozy do storczyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy No ta, będę musiał i tak chyba zrobić zakupy w jakimś grow shopie, bo to co mam to końcówka nie wystarczy mi na tego White Window teraz zakupie odrazu i top maxa, podobno jest znacznie lepszy efekt w połączeniu z bio bloom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A tutaj odświeżone zdjęcie 🙂 może teraz coś zauważycie. 

Leci White Window nadrabia wzrostem ale póki co kwiata nie pokazała. Bo to chyba ona? 

White.jpg

 

White2.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Szwagrom napisał:

Leci White Window nadrabia wzrostem ale póki co kwiata nie pokazała. Bo to chyba ona? 

jak ma włoski to tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester Ma dwa włosy tak to wygląda, ale nic prócz tego  podejrzewam że kwiatów może jeszcze nie puszcza dlatego że pogoda jest do bani. Mi tam odpowiada ale roślinom chyba nie.

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...