Skocz do zawartości
Gość

Automat, czy Reg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

Co sądzicie o tej roślinie ma 29 dzień czy przypomina bardziej żeński automat czy reg. Nasiono jest nieznanego pochodzenia, podobno white window ale nie mam pewności. Rozwija się nisko na boki mi to bardziej żeńską płeć przypomina z drugiej strony dzisiaj przyuważyłem, że wyrasta jej takie tycie ziarnko, nie chce żeby mi zapylilo bo trzymam blisko chyba w takim stadium rozwoju tej rośliny jest to niemożliwe. Czyż nie prawda?

white.jpg.jpg

white1.jpg.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak sobie oglądam czytam w necie na temat auto white window i są to podobno niskie automaty, w dodatku te nasiono jest podobno od Dutch Passion, bardzo rzadko rosną wysokie, moja właśnie taka jest niska rozkrzewiona na boki, co wy o niej sądzicie przypomina Auto White Window, nie wiem czy to prawda czy ktoś zwyczajnie mnie wkręca się okaże na dniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Odświeżam ktoś coś powie wydaje mi się że wyrasta tam męskie ziarno,  czy to możliwe w 29 dniu przy nasionach reg , na out chyba nie, bo nie jest możliwe by przeszły o tej porze na indukcję kwitnienia. Oby to okazał się faktycznie żeński automat bo bardzo fajnie się rozwinął, jutro 30 dzień, powinien już się określić ale wciąż nie dostrzegam żadnych zmian czy może być tak że później się określi, maksymalnie do którego dnia powinien mi się określić ten krzaczek. Zaczynam się martwić? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung  Nie widać pedała ani samca, nie ma jaj, to nie ma , po co w ogóle rozważać hermy czy męską odmianę, jak to w ogólnie nie kwitnie jeszcze, więc nie pokazało płci, a zatem nie da się tu dopatrywać tego czym to jest., jak wejdzie na kwitnienie to się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Dobra zrozumiałem, czyli niema zagrożenia jeszcze by zapylil mi resztę bo wyrasta mu małe ziarenko a z tego co wiem męskie rozwijają momentalnie te swoje jaja, ma 30 dzień i nie puścił ani jednego włosa to mnie głównie niepokoi. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Co tu ma pylić ziomku, jak to nie weszło nawet w fazę kwitnienia, a co dopiero dojrzałości? Zapładnia dojrzała roślina, jaka wcześniej pokazała męską płeć, lub jest hermą, bo ma tak zwane jaja , jakie gdy dojrzeją to zapylają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Czyli ta roślina musiałaby mieć dajmy na to 90 dzień, by zapyliła mi resztę lub nawet więcej, jeśli jest to fotoperiod, sorry bardzo zrozumiale piszesz ale ja jestem nie kumaty w tej sprawie, a chce na przyszłość wiedzieć jak się z tym obchodzić. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung  Jak będzie dojrzała, to z jaj wyleci pyłek, jaki zapyli, a kiedy będzie dojrzała, to ci według dni nie powiem, wcześniej jednak zobaczysz na niej narządy samca,  jakie muszą dojrzeć , by pylić. Pewnie gdzieś w okresie , w jakim roślina przechodzi z fazy średnio zaawansowanej w zaawansowaną może zacząć pylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Poczekam do 40 dnia i ją wyrzucę niema co ryzykować bo później niż do 40 dni automat chyba już nie określi swojej płci. A wtedy będzie oznaczało to że zostałem wyrolowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W jakiej odległości trzymać tą White Window żeby była bezpieczna i mi nie zapyliła reszty żenskich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Heavy Lung Ja pierniczę ziomek , byś ją musiał wynieść z pół kilometra od innych, ale to nie ma sensu, bo nie kwitnie, więc to jak na razie roślina na wegu, jaka nie pokazała płci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Czy to nie przypadkiem żeński włos? 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Tester Wiem właśnie tester czekaj poszukam innego zdjęcia a te co mam na fotorelację to już z rana bo mi się teraz nie chce, ale zaraz wrzucę te z White Window tutaj to obczaisz.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

@Tester Innych niestety nie mam mistrzu, nieda się tam wytrzymać z aparatem, kilka sekund żeby zrobić dobre ujęcie, to stanowczo za długo komary żywcem tam jedzą. Może uda wam się coś zaobserwować to takie dwa białe włosy wyrastające ale dziwne że na szczycie nic nie widać może pokaże się za kilka dni dopiero. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Zajebiście czekałem cały dzień na ciebie aż to napiszesz, dzięki ci Mistrzuniu, czyli to raczej automat skoro określił płeć po 30 dniu, jeszcze za wcześnie chyba na sezony by kwitły. ? Może się mylę 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Jeszcze mu nic nie powiedziałem, czekałem aż się określi płeć no jednak nie w porządku się zachował, pestka za jednego browara opłacało się, 🙂 czyli jak jest z THC THC, a oni podejrzewam że biorą od dutch passion nasiona, to coś może z tego być jeszcze dopiero teraz ruszyła z kopyta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...