Skocz do zawartości
Ciemny

automat nie chce kwitnąć

Rekomendowane odpowiedzi

Advanced Nutrients Sensi Cal-Mag Xtra- będzie git ?

Jeszcze coś do tego wsiąść np na kwitnienie? Mam tylko big bud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Ciemny Wyrównaj ph dolomitem na 10l donice przyjmuje się jakieś 2-3 garści i podlewaj na razie samą wodą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@Udyr Okej, mistrzuniu myślałem że ma zakwaszoną glebę i dolomit mógłby mu pomóc w odkwaszaniu gleby, ale skoro się mylę to dobrze że mnie poprawiłeś. 🙂

@Udyr Będę wiedział na przyszłość, żeby go w takich przypadkach nie używać.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja panu zauważyłem że zaczęło wyginać liście do góry po przesłaniu sama woda .. 

IMG20220702205856.jpg

Ale tylko u jednej 

Jeszcze inne pytanko ile potrzebuje AK zdjęcia są w poście 😅 zdążę do 15 sierpnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr wtedy będzie miała około 100dni

Producent podaje że niby 75dni od ziarka do plonów. Warunków nie mam perfekcyjnych ale też nie są najgorsze. 

A co do papu nie robiłem nic zobaczę co będzie dziś wieczorem jeśli będzie gorzej to im dam papu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam temat (nawet w takim samym namiocie:D). Przestawiłem światło na 13/11 i po około tygodniu zaczęła kwitnąć. Raczej nie kwestia temperatur, bo to było jeszcze przed tymi upałami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pannę zaczęło bardziej kręcić więc zrobiłem witaminek i podlałem. Po około 4h jeszcze gorzej.. nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić 

Cal-Mag będzie dopiero we wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrzeciBratLumiere i już tak zostało do końca? 

Jeśli mam jeszcze pannę w namiocie młodsza o jakieś 15dni zmiana światła nie sprawi że zacznie kwitnąć?

Czy autoflowering ma swoje prawa i kwitnienie wtedy kiedy będzie na to gotowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny mam teraz ~12 dzień kwitnienia, trzymam światło po 13 godzin ciągle. Generalnie światło nie powinno wpływać na kwitnienie automatów. Z drugiej strony to są żywe organizmy, z własnym DNA - być może trafił się nam mutant, może geny dominujące ma z odmian fotoperiodycznych. A może po prostu zakwitnie sama z siebie, niezależnie od tego, co zrobisz.

Druga roślina, jeśli jest 'normalnym' automatem, nie powinna mieć problemów ze zmianą światła - oczywiście prócz wolniejszego rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy worek z CO2 mógł narobić mi takiej biedy ?

Wisi już z z 3tyg ale zauważyłem że zrobiła się w nim woda czy jakiś płyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny nie sądzę, ph jakie masz? nie kwitnie automat po 100 dniach? to nie automat tylko pewnie fotoperiod często się tak może zdarzyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi pH wody jaka podlewam 6.3 do mierzenia pH ziemi nie posiadam nic 

Dziś jest 44dzien życia i jakieś włoski posiada ale to tak już od dłuższego czasu .. w porównaniu do AK auto który już ma lisie w szronie no to chyba ten też powinien bynajmniej już na każdym szczycie mieć włoski.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlej CaMg jak pisze Udyr.Braki tych pierwiastów, wyczytałem, wychodzą po czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od połowy dawki, ja myślę.Potem co podlanie zwiększaj sukcesywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...