Skocz do zawartości
MaxwellAnderson

Gelato automat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@MaxwellAnderson Nie posłuchaj trzymasz roślinę, na cyklu 18/6 caly czas bo to automat, on zakwitnie automatycznie nie zaleznie od tego jaki przeprowadzisz mu fotoperiod czy 12/12 czy 18/6  zmień tylko barwę swiatła np z 6400k na 2700k bo jest lepsza na flo. I trzymaj 18/6 do samego końca, lepiej bedzie ci rósł na 6400k a kwitnąć na 2700k 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@Udyr No ja nie zamierzam, się kłócić o takie bzdety. 

@MaxwellAnderson Tak jedz do końca 18/6 jeśli to automat, bo ja nie wiem skąd ty pozyskałeś nasiona. Sam najlepiej wiesz czy to auto czy regular. 

@MaxwellAnderson Niema sprawy, na to liczę że przeprowadzisz fotorelacje z nami do końca, a nie tylko chwilowo. Powodzenia jak coś to pisz 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Szanuj zdanie @Udyr on wie znacznie więcej niż ty, jak ci na coś zwraca uwagę to reflektuj, nie udawaj większego znawcy od niego, bo większym znawcą nie jesteś, @Udyr w nie jednej sprawie wie więcej ode mnie, więc szanuj brata konopnego i jego wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Zdaje sobie z tego sprawę nigdzie nie zaprzeczyłem jego zdaniu, jeśli chodzi o wiedzę konopną on widocznie nie doczytał, czy coś przecież napisałem że regularne nasiona przełącza jest 12/12 by określiły płeć a jak inaczej? 

@Zielone krainy Teraz to ty zaczynasz mnie wkurzać, bo ja nie udaje większego znawcy od niego, przecież to on pomógł poprowadzić mi moja pierwsza fotorelacje w pc boxie i go złożyć. Szanuje go ale to wy spostrzegacie mnie jako najgorszego, tylko dlatego że próbuje się wyróżnić na forum takie odnoszę wrażenie.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy
Napisano (edytowane)

@Szwagrom Gadaj z nim, ja tam między was nie wchodzę, po prostu, jak ci coś mówi to się nie kłócić, bo ci nie bredzi , wie sporo , jest elitą, a ty ziomek elitę szanuj:D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Zbastuj doskonale wiem, że niema większych speców niż ty, udyr i Janusz. Ale też nie będę bał się wyrażać własnego zdania jak np. wczoraj z Ukraińcami tylko dlatego że ktoś ma większą wiedzę o konopiach.

@Zielone krainy Nie szukam tu z nikim spiny, bo mi to zwyczajnie niepotrzebne, a czy ja nie cenie sobie jego rad cenię, przecież ja się nigdzie nie pomyliłem pisząc że regularne nasiona określają swoją płeć po jakimś czasie od przełączenia na fotoperiod 12/12

@Zielone krainy Automaty zakwitają automatycznie stąd ta nazwa. Przecież to logiczne tu nikt nikomu nie zaprzecza to jest oczywiste i logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Janusz specem? :D Ogórka by w szklarni nie wyhodował bez pomocy, ale Udyr to inny poziom i klasa, wie sporo i potrafi wiedzę zastosować w uprawie skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Śledzę jego poczynania, chodzi mi o Udyra i oczywiście wiem że jest lepszy od Janusza bo ile on ma za sobą upraw nie wchodzę nikomu w dupę mówię jak jest . To że się deczko z nim pospinalem nie świadczy o tym że go nie szanuje i nie uważam go za speca w tej dziedzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Nie chodzi o ilość upraw, chodzi o to, że ktoś nie ogarnia uprawy sam, a ktoś ja ogarnia, Udar nie potrzebuje porad, wyjaśnień, wie sam, co robi, bo rozumie uprawę i działa w sposób ukierunkowany dość precyzyjnie na cel, jakim jest zbiór i wie sporo na temat tego, jak zebrać z rośliny, jak najwięcej i w miarę dobrze jakościowo, a Janusz to ktoś, kto potrzebuje pomocy, sam nie wyhoduje niczego sensownego, więc porównywanie Janusza z @Udyr to obrażanie Udyra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Nie chodzi o głupia range, która przecież i tak należy się każdemu kto się wykaże, wystarczająco obserwowałem jego poczynania by stwierdzić że jest na prawdę dobry w tym co robi, tak samo jak i ty. Zresztą chyba większość tak uważa nie tylko ja co tu więcej gadać, nikt nie musi mi tego tłumaczyć idzie to zaobserwować.

@Zielone krainy Nie porównałem go z nim 😄 nie wmawiaj mi czegoś czego nie napisałem.

@Zielone krainy Nie zaprzeczam że tak nie jest, jak mogę się wywyższać nad nim skoro sam często pytam go o porady a on mi doradza to chyba oczywiste że go szanuje i uważam za speca, bo był pierwszą osobą która mi tu pomogła. Niema co robić kwasu panowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Mniejsza z tym , kończę tutaj gadkę, bo nie ma sensu zaśmiecać czyjeś fotorelacji. tutaj sobie zerknij.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...