Skocz do zawartości
mirecki

Fast Bruce Banner x3

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna fotorelacja, tym razem 3 sztuki od Gnomes Seeds. Gleba pH 6.0 sklepowa +perlit (dołki po ok 25-30l) . Pod każdą sadzonkę astavit +woda pH 6.0 +hesi super vit. Sadzonki mają tydzień czasu, kiełkowane 12h w kieliszku i od razu po pęknięciu w doniczkę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wszystkie rady co do fastow z chęcią przyjmę bo nigdy nie uprawiałem ich. Oczywiście dolomit wleciał + snackol 

IMG_20220626_151021.jpg

Miały być 4 ale jedna miała wypadek i są 3 😜 z fartem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że zła passa cię opuści w tym nowym projekcie, pestki masz ciekawe bo też coś chciałem od gnoma zobaczymy u ciebie jak wyjdą 😁a co do fastow to można tak samo traktować jak sezony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki Weź tam zbuduj fortyfikacje, palisady naostrzone wbite w ziemie pod kątem i tak dookoła plantacji,  bo znowu ci sarny wpadną na spota, jak do bufetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki Jak tego nie zabezpieczysz to pewnie będzie powtórka z rozrywki, a szkoda w takim wypadku sadzić i marnować pestki. Rozumiem, że czasu nie masz, ale jakieś badyle naostrzyć i powbijać w ziemie dookoła spota to z 1 h roboty. Ja na pewno bym postawił, jakieś zapory, bo inaczej to kwestia czasu, aż coś przylezie i zeżre rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Dobrze się zapowiada, niema co z góry zakładać najgorszego, podołasz temu zadaniu, wierzę w ciebie, może skurwysyny głodne tym razem nie przyjdą, podłóż jakieś miny przeciwpiechotne, najwyżej jak jakiś zwierz stanie na nie, to go wypierdoli w powietrze, ja bym tak zrobił ale nie muszę, Bo sarny się boją szwagra odwiedzać. Będę tu zaglądać no bo ciekawe masz te fotorelacje, z fartem ryju. 😉

Coś takiego podłóż to daje ci gwarancję że żadne zwierzę nie przeżyje, tylko uważaj żebyś przypadkiem ty w nie, nie wdepnął, bo słuch po tobie zaginie bracie. 😂

1200px-PMA-3_landmine.jpeg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @mirecki 

Jak tam dziewczynki? Postanowiłem juz napisac z zapytaniem bo zaglądam codziennie i dalej nic nie wrzuciłeś.. Zdrówka Życzę 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@mirecki No ta, mordo znam to doskonale, wkoncu takie jest życie, roboty nie przerobisz, a kobiety nie przeruchasz, heh 😂👊

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już chwilę tam nie byłeś.. mam nadzieję, że się dziewczyny nie odwodnily.. 

Nie mam fotorelacji ale miałem dzisiaj pracowitą noc bo moje panienki do tej pory były w doniczkach w jednym miejscu.. a od dzisiaj rozdzieliłem po świecie i uziemilem na dobre.. 😃 teraz sprzedał by się myśliwy przy każdym spocie bo saren u mnie opór.. 

Zdrówka Życzę 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu czasu odwiedziłem je, tzn ją. Została jedna, mam trochę wyjebane w ten projekt ale ta jedna się nie poddaje więc jej postanowiłem pomóc. Rośnie zdrowo, niedoborów nie widać więc nie ma co sobie szukać. Nie dostała żadnych odżywek na ten moment. Pozdro 💪

 

IMG_20220815_185202.jpg

Tutaj też wleciał lst, mam nadzieję że chociaż 5 będzie finalnie z tego 😂

Edytowane przez mirecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fast to tylko chwyt marketingowy i tyle, też mam fasty i dojdą jak zwykłe sezony,jeszcze nie kwitną nawet, myślę, że w połowie października będzie można amputowac, to jaki to fast??? Jebane sklepikarze, matki by się wyparrli aby sprzedać nasiona ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...