Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green  korci mnie żeby spróbować nic nie dorzucać, zazwyczaj na flo i tak dosypać trzeba ziemi, wezmą swoją od dżdżownic wymieszam z koksem 50/50. Liście z czyszczenia dołów zostawię na pożarcie. Będę pisał, raz chce robić tak, raz tak. Przydałby mi się drugi taki growbag. Straszne uzależnienie 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 bakcyl jest nie mniejszy niz maja te ddzownice by to wszystko tam przerobic 😄

To jebac system czlowiek.. pierdol i nie dawaj nic. Tylko tak sie dowiemy czy tak mozna 🙂 ze samo sie opierdzieli w cyklu zamknietym i tyle 🙂

Wtedy mozemy otworzyc jakas mala produkcje gotowego GroWBaG-u na handel i bedzie z tego kurwa HiT 😄 Podzielisz sie receptura i lecimy z tematem.. Ja to zareklamuje tak ze nie nadazymy tego mieszac 😄

Wyobraz sobie.. ktos chce uprawiac.. ale nie wie jak.. tyle tego.. litry, minilitry, gramy, jakies specyfiki i tabelki..  tyle tego jest.. ktore wybrac.. Pierdol to Czlowieku - wybierz $ GroWBaG $ kompaktowy zestaw gotowej ziemi na start i do samego konca. Na jedna lub kilka roslin. Nasza bogata oferta specjalnie z mysla o malych growerach oferuje doniczki od 5L do 50L ktore moga posluzyc do wysadzenia od 1 do 4 roslin co pozwoli wam zaoszczedzic czas i pieniadze. 

Nie zwlekaj i zamow juz a przy pierwszym zamowieniu otrzymasz 10 ddzownic extra by podkrecic swoje plony do rozmiarow XXL na wzor najlepszych Cali upraw zza BiG Ołszynnnn 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny były na urlopie, mocną kąpiel miały przed wyjazdem. Do tej pory liście to pokazują. Zdecydowałem się wsadzić pożywienie + nic więcej oprócz wyciętych od czasu do czasu liści nie dostają... robaki, ziemia i krzaki.

Jak przeschnie medium to podleje bakteriami. Ziemia już jest mocno przerobiona przez dżdżownice, a korzenie ładnie białe i czyszczone przez armię skoczogonków. Jak wsadzałem banana to miałem okazję obejrzeć 😂

Nie wiem dokładnie ile czasu, ale podczas nieobecności koleżanek, brakło energii/przestawił się sam programator do wcześniejszego programu? Świecił jak na weg 16h. Od 3 dni świeci już 12h. 

Coś wyciąłem po przyjeździe i już tego nie widać. 

IMG_20220906_212910.jpg

IMG_20220906_212622.jpg

IMG_20220906_212606.jpg

IMG_20220906_212557.jpg

IMG_20220825_161733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, grolsch3 napisał:

wymieszany burak czerwony. Cukinia, jabłko, pokrzywa, skrzyp polny. 

Ja jestem ciekaw jaki efekt końcowy będzie miało to co napisał @grolsch3😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PrzeMIX napisał:

Ja jestem ciekaw jaki efekt końcowy będzie miało to co napisał @grolsch3😂

A jaki ma mieć? To jest pożywką co w tym dziwnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PrzeMIX napisał:

@Danczan w żadnym wypadku się nie nabijam z tego co je @grolsch3 żeby nie było 😁🤙. Zapewne swoje dla zdrowia robi i jestem tego świadom. 😁

No ogólnie nie wiem jak Ci to napisać. W skrócie to może wstawię zdjęcie. Na tym forum jest mega parcie na wynik, na g przez waty, powierzchnię etc. To jest automat, który miał iść na out, ale nie miałem kiedy go wysadzić. Poszedł top w czasie indukcji, dlatego karzeł. System korzeniowy też nie zapełnił 8l growbagu w którym jest 6l... 

No właśnie, jest tam gleba, tylko i wyłącznie od moich dżdżownic 50/50 z kokosem. Nic nie dosypywałem, a całe flo jadę na potężnie nakoksowanych liściach, aż się same łamią. Za dużo fosforu przy przesadzaniu na indukcji, ale wiem że na start mam fajną glebę. 

Dorzuciłem to co widziałeś na zdjęciu, żeby nie żałować. Obserwuję, cieszcie się że piszę wszystko bez ściemy. Możecie mieć pożywkę lub banana na twarzy jak tu zaglądacie. Jak ktoś coś z tego wyciągnie na przyszłe swoje przygody to u mnie banan na pewno będzie. 

Pozdro 

IMG_20220902_211011.jpg

IMG_20220902_210156.jpg

IMG_20220902_210333.jpg

IMG_20220902_210112.jpg

IMG_20220902_205910.jpg

IMG_20220901_183309.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armia skoczogonków pracuje z wyśmiewanym bananem 😁 a kiedyś z nimi walczyłem, dżdżownic tu nie widać ale też są 😉

Przyciąłem i trochę powiązałem, będę to robił na bieżąco, dziś na wariata... 

IMG_20220909_211319.jpg

IMG_20220909_211600.jpg

IMG_20220909_211646.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem szczyty, wyciąłem ostatni raz (w sensie w tym tygodniu) 😂 a tak serio to planuje jeszcze jedno golenie, ale to później. Część poszła do dżdżownic, część według procedury living soil leży i będzie wabić skoczogonki i co tam jeszcze jest. Podlałem bakteriami, kwasami humicos 😁 no i aminokwasami. Okrycie gleby trymem jeszcze bardziej spowalnia proces odparowania gleby. Nie wiem czy ja mam farta czy stosowanie systemów nawadniających to strata siana i kolejna zabawka lub strata czasu przy doglądaniu uprawy. Ten bag to pewnie wyśmiewany jako żywa gleba, pryzma dwa razy większa. Z ręką na sercu, wystarczy zraszać, podlewać, a przerabiana gleba jest ciężka i wilgotna. Utrzymuje wilgoć, jak większość dosypek w medium. To się nie skończyło, a już wiem co chce próbować w kolejnej rozgrywce 😁 no i na koniec, kto czyta i dotrwał do końca, szybka kosa 😂 ale tego auto co chwaliłem się wyżej. 

Pozdro 

IMG_20220912_002250.jpg

IMG_20220912_002204.jpg

IMG_20220912_002435.jpg

IMG_20220910_145902.jpg

IMG_20220910_145653.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...