Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No juz.. wystarczy? Wszystko jasne ? Kazdy wie co jest 5? To do namiotow teraz i do roboty 🙂

bawmy sie, cieszmy sie i radujmy sie 🙂

@grolsch3 szacunek to podstawa.. a ze parkiet sliski to wiem.. dlatego pierdole parkiety 😄

@Cali_Bastard tez lubie ten film 🙂 koniec koncow wszyscy gramy do jednej bramki.. jedna planeta, jedno zycie, jeden cel.. robic takie topy ze Hejjj.. lepkie od zywicy bardziej niz klej 🙂 Cali.. Ty Kanadyjczyku nie dobry.. 😄 mi tez prawie za skore zaszedles.. 😄 tym ze napisales ze podziwiasz ludzi ktorzy sie trudza i kombinuja by uprawiac oeganiczne palonko.. ale uznaje to za komplement 🙂 ze nie ide na latwizne aczkolwiek wydaje mi sie ze to latwiejsze jest 😛

Najwazniejsze zeby sie rozwijac i byc spelnionym 🙂

pozdrawiam panow i milego dnia zycze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_BastardNie ziomek ale poprostu nie lubię  takich  porównań  i tyle.  Porównując mnie  do tych Botow uwłaczasz mi jak  bym był  pod  człowiekiem  nie kierującym  się  mózgiem  tylko  regulaminem.

Mieszkając  w Twojej  rodowitej  ziemi niestety  tak  jest,  to nie  Kanada USA  Czy Hiszpania 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie spinacie, a on tylko zapytal czemu im tak swiecisz i ze jego zdaniem nie daje sie 2 roslin do 1 donicy xD nie znam calej waszej historii jak co, wiec mowie tylko to co widze w tym temacie... wyluzujcie troche, po to dodajesz tutaj relacje, zeby liczyc sie z opinią innych, raz jest dobra, a raz zla, a jesli nie radzisz sobie z tym ze ktos powie ze twoja uprawa jest chujowa, moze nie powinienes dawac tu relacji, tylko zachowac ja dla siebie i znajomych, co tylko slodzą?

Osobiscie nie zasadzilbym 2 roslin do 1 donicy, mialem to kiedys w planie ale naczytalem sie duzo na forach (nie, nie tylko polskich) i naoogladalem sie youtube i wywnioskowalem ze to nie ma sensu, to ze 1 roslina bedzie slabsza jest 100%. 

No ale dokladnie tak jak mowisz, nikt nie moze ci powiedziec jak masz uprawiac itp, ale ty nie powienies sie spinac jak powie ktos cos co ci sie nie spodoba.. z dystansem.. mi tez ludzie czasem mowia rzeczy z ktorymi sie nie zgadzam, ale nie bede ich za to cisnal tlyko spokojnie wytlumacze dlaczego tak robie, a nie inaczej.. gosc ci napisal , to mogles go wyjasnic argumentami, a nie ze ja tak chce i chuj ci do tego i mam wyjebane na to co myslisz xD

 

zycze ci jak najlepszej uprawy, zebys mial w chuj topkow i z jednej i z drugiej, oby z czasem jedna nie odpadla 😛 osobiscie nie widzialem na tym forum jeszcze 2in1. Ciekawi mnie co ci z tego wyjdzie, powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git mam fotki z tego okresu 😛

 

IMG_20180824_213749.thumb.jpg.b387181fbe7c8ad0776f61446f92c602.jpg

IMG_20180905_080256.thumb.jpg.2c0eed1523717bf08a5e440c6a1f3065.jpg

IMG_19700104_045446.thumb.jpg.5f57ce17c69ff49d8840157e8b1e9ebe.jpg

703182595_IMG_20071203_1522311.thumb.jpg.473d39156fc146001baaac15927d722d.jpg

1009843122_IMG_20071207_2157151.thumb.jpg.1711bbf9a77c1cc5a1e613c154cbcc41 (1).jpg

Koniec koncow sensu moze nie ma.. chociaz dla kazdego sens jest inny..

To jednak móc mozna.. a zazwyczaj mozna to czego mowia ze sie nie da 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git otóż to, ja tez tego uniesienia nie czaje ale tak to już w tej polsce jest ze ludziom niewiele trzeba, a może taki jadzik ze ktoś może wiedziec coś czego nie wiem i co mi będzie pierdolil jakiś gwiazda grower zza oceanu 😏

piszesz ze „nie znasz naszej całej historii” bo jej kurwa nie ma. Jaśki się spruly u huj wi co 😂😂🤣
Nie każdy ma takie podejście jak ty i nie wszystkim można coś powiedzieć bo zaraz fochy ze się im ktoś do ogródka wpierdala z łapami.

Ja osobiście nie będę oglądał tej relacji bo jak oboje wiemy któraś dostanie po dupie albo obie będą skarlowaciale bonsai tamagochi haze’y 😏

Jestem tu 2 miesiące i narazie widziałem tylko mikro uprawy gdzie na małej powierzchni jest duży ścisk i niezbyt rozwinięte drzewka na krótkim wegu. Jak narazie to tylko @Zielone krainy zrobił na mnie wrażenie ze swoim dosidosem ale moze ktoś jeszcze zaskoczy 😎

Po pół roku się wypowiem dokładniej.

@Mr.Green spokojnie z jednej być to wyciągnął myśle 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard czy ty wlasnie olales moje relacje? oooooooo nie. blok. 

 

XD

 

a tak serio, to jest tu pare fajnych upraw. Jedni przykladaja sie do tego bardzo, drudzy mniej (jak ja). Ja se sadze i mam wyjebane, mam swoja taktyke i robie tak samo od 4 upraw i tam na 60x60 wyciagam po 140-160g i jest gitarka 😄

ale fakt, niektorzy tutaj na forum strasznie biora komentarze innych do siebie, a jeszcze inni mysla ze sa bogami uprawy, bo maja dobre warunki. Trzeba miec troche pokory w sobie i nie ma sie co spinac, jak ktos se chce sadzic na swietle 16/8 to trzeba to uszanowac, mozna napisac co sie mysli, ale nie ma co sie pruć. Wychillowac chlopaczki musicie troche, bo nie kazdy traktuje uprawy powaznie i  stara sie zrobic je jak profesjonalny grower. Ludzie lubią kombinowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git jakos mi umknęły twoje relacje najwidoczniej 😉

Może nie otwierałem bo jak miałeś opis 60x60x150 to być może było to powodem ze stwierdziłem ze będzie scisk na małej lampie + jakieś voodoo 😂😂😂

Ja cię rozumiem doskonale i szanuje różne pomysły bo zawsze jestem otwarty na nowe rzeczy bo nigdy nie twierdziłem ze wiem wszystko i nawet po latach potrafię się czegos douczyć, ale jak ktoś nie ma argentu tylko robi tak a jak ci się nie podoba to gnij badyla, to wiesz, ja dość bezpośredni jestem😈

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard a to na pewno z jednej by bylo to samo. To byl przypadek. Nie wychodzil kielek a ze to debiut zyciowy to po 3 dniach wsadzilem drugiego obok i wyszla dwa.. koniec koncow 😛

Nie kazdy moze miec 300 razy 200 polaci.. to nie znaczy ze musi byc gorszy grower 🙂 jeszcze bedziesz zaskoczony ziomek 🙂 tylko wyczekaj jeszcze troszke 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git to pora  się  dokształcić  o uprawach  living  soil  i tyle wtedy  bys  wiedział  ze tak  to wygląda. 

@grolsch3 przecież  nie wsadził  dwóch  roślin  do normalnej  ziemi tylko  do gleby  która  wcześniej  odpowiednio  przygotował i pracowała  przed posadzeniem  roślin i ma to odpowiadać  naturalnemu  środowisku.  Skoro czytasz  zagraniczne  fora   to powinieneś  o tym wiedzieć  chyba  ze robisz  to tylko  wybiórczo  i  interesuje Cię  tylko  sadzenie  w zwykłej  doniczce  i rozkminione  co jej w odpowiednim  momencie  brakuje.  Kolega  tutaj  chciał  spróbować  czegoś  co jest level wyżej. I wnioskuję  ze chciał  zdobywać  nowe  doświadczeniami  a nie ograniczać  się  do jednego  i w kółko  tego  samego.  

 

 

 

Edytowane przez Danczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git napisze Ci krótko bo taki stan. Ale szczerze. Chuj kładę na typów, którzy wyłaniają się znikąd. I zgrywają chuj wie kogo. I nie pije do nikogo. Albo do wszystkich, taki jestem. Ale kurwa gram fair i nie raz prosiłem o spokój (z szacunku do tych zaufanych mi userow zamilknę). Każdy ma jakiś odpał. Ja się nie boję i mówię to świadomie. Ale nie lubię jak ktoś mnie robi w chuja. Po prostu. A czuje się ostatnio tutaj jakby pernamentnie ktoś to robił, nie tylko mi, całemu Forum. Kurwa nie tylko ja to widzę 😁 ale chuj. Git szanuje i będę szanował Cię kolego, bo kurwa jesteś Git😉 jesteś sprawdzony, wiem że nie gadam z psem, ok? Ty w UK srasz na to, a ja mam papier i jednak z tyłu głowy wkurwiam się, że chuj wie co się dzieje. Jak nie rozumiesz to trudno. Ja przeżyje, a Tobie życzę najlepiej z serca. Serio, nawet Ci powiem szczerze, że Cię lubię,  Twoje fotorelacje. Zresztą to widać, jak się gdzieś udzielam. No propsik. Bo też mam wyjebane na uprawę, jej wynik. Wiem, że i tak zajaram... I to zajebiste w smaku 🤭

Ale się z Tobą nie zgadzam. Prawie po całości 😉 zdrówka!

To Wy się spinacie, nie ja. Ja podałem argumenty, wkleiłem co napisał. Czy nie? Eksperyment? 😂 Nie wie co mówi. A ja wiem kurwa co czytam, nie chodzę najebany. Mam świadomość, nawet jak jaram... Przeczytajcie od początku, mój tok myślenia był jednakowy, prostolinijny i dążył do jednego. Jak ktoś tego nie widzi to w mojej opinii ma bardzo zamknięty i podatny na manipulacje umysł. Tak,  świecienie 16/8 to nie nowość. Kurwa jak tego można nie ogarniać? Pytanie po co to robię? Serio. I piszę szczerze i otwarcie dlaczego. W mojej opinii podaje argumenty i zmiana tematu? Co Ghostwritera zabrakło? Czy inna strefa czasowa 😂 tyle będę się tłumaczyć. Ja może jestem porysowany, nie wiem.

@Danczan napisał wszystko co chciałbym przekazać. Cieszę się, że w tym kraju, jeszcze ktoś świadomie potrafi@Danczan myśleć. Ile już kurwa nie oglądasz tv? Dziękuję i wieki szacunek, że odważyłeś publicznie zabrać głos. Nawet nie tak w obronie, co rozumiejąc, że natura jest silniejsza od człowieka i jego sztucznego ingerowania. Jak kiedyś wyjmiecie chuja z dupy i zrozumiecie, że nie chodzi o wielkość, a satysfakcję, smak i inne duperele to zrozumiecie po co tu jestem. Waga to dla mnie żaden wyznacznik. A już na pewno nie hajs, nie lajki czy co tam chcecie.

I teraz bardzo bym prosił argumenty na temat uprawy. Tylko i wyłącznie,  z chęcią odpowiem dlaczego tak,  a nie inaczej.

Tak ogólnie wiecie gdzie się podział barney? Czy kurwa naprawdę nikogo nie zdziwiło, że nagle znikł 😁 tak, fobia... Straszna rzecz, chuj Ci w dupe Ty zjebie i oportunisto(wrzuć w Google translator,  tylko ustaw dobre strefę, żeby źle Ci nie zinterpretowało).

Dobry człowiek ostatnio zmienił status, czy chuj wie co tutaj. Nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem dokładnie jak to się nazywa, ale dlaczego to znikło? Nie wierzę, że on to usunął 😁

Ale napisze to bo tamto zniknęło. Nie wiem w sumie dlaczego. To była opinia, którą podzielam🙂 a podobno opinie nie obrażające nikogo(no chyba że nazwanie kogoś 'barney' jest epitetem 😂), że cali to barneys.

Pisał w końcu, że jest ich trzech. Kurwa nie wiem. Może to jakaś dwubiegunowość usera. Ale był Gram(Git pamiętam jak po moim poście napisałeś do barneya czy gram to Ty).  KURWA takie rzeczy pamiętam, czaisz to chłopie (to jest do Ciebie Git, zmienić lekko styl pisania, zmienić styl pretensjonalny, na pomocny, podejść z innej strony?) Mało wiecie o życiu.

Jak dostanę dwie czy trzy fotorelacje na tym samym loginie to będę z kimś inaczej rozmawiała, mój ogródek, moje konto. Nawet jeśli pojebało mój mózg to do momentu kiedy stąd mnie wyjebią będę sobie uprawiał jak chce. Bo coś mi ostatnio się nie podoba zarządzanie tym ogródkiem. Chuj wie o co tu chodzi. A mnie tylko chodzi o moje bezpieczeństwo. Na wyspach, albo w Kanadzie 😂 to możecie się po jajach drapać, chuj, gdziekolwiek jesteście. Nie u mnie, ok? Więc jeśli jestem na coś wyczulony to na bezpieczeństwo i uczciwość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, grolsch3 napisał:

@Git napisze Ci krótko bo taki stan. Ale szczerze. Chuj kładę na typów, którzy wyłaniają się znikąd. I zgrywają chuj wie kogo. I nie pije do nikogo. Albo do wszystkich, taki jestem. Ale kurwa gram fair i nie raz prosiłem o spokój (z szacunku do tych zaufanych mi userow zamilknę). Każdy ma jakiś odpał. Ja się nie boję i mówię to świadomie. Ale nie lubię jak ktoś mnie robi w chuja. Po prostu. A czuje się ostatnio tutaj jakby pernamentnie ktoś to robił, nie tylko mi, całemu Forum. Kurwa nie tylko ja to widzę 😁 ale chuj. Git szanuje i będę szanował Cię kolego, bo kurwa jesteś Git😉 jesteś sprawdzony, wiem że nie gadam z psem, ok? Ty w UK srasz na to, a ja mam papier i jednak z tyłu głowy wkurwiam się, że chuj wie co się dzieje. Jak nie rozumiesz to trudno. Ja przeżyje, a Tobie życzę najlepiej z serca. Serio, nawet Ci powiem szczerze, że Cię lubię,  Twoje fotorelacje. Zresztą to widać, jak się gdzieś udzielam. No propsik. Bo też mam wyjebane na uprawę, jej wynik. Wiem, że i tak zajaram... I to zajebiste w smaku 🤭

Ale się z Tobą nie zgadzam. Prawie po całości 😉 zdrówka!

To Wy się spinacie, nie ja. Ja podałem argumenty, wkleiłem co napisał. Czy nie? Eksperyment? 😂 Nie wie co mówi. A ja wiem kurwa co czytam, nie chodzę najebany. Mam świadomość, nawet jak jaram... Przeczytajcie od początku, mój tok myślenia był jednakowy, prostolinijny i dążył do jednego. Jak ktoś tego nie widzi to w mojej opinii ma bardzo zamknięty i podatny na manipulacje umysł. Tak,  świecienie 16/8 to nie nowość. Kurwa jak tego można nie ogarniać? Pytanie po co to robię? Serio. I piszę szczerze i otwarcie dlaczego. W mojej opinii podaje argumenty i zmiana tematu? Co Ghostwritera zabrakło? Czy inna strefa czasowa 😂 tyle będę się tłumaczyć. Ja może jestem porysowany, nie wiem.

@Danczan napisał wszystko co chciałbym przekazać. Cieszę się, że w tym kraju, jeszcze ktoś świadomie potrafi@Danczan myśleć. Ile już kurwa nie oglądasz tv? Dziękuję i wieki szacunek, że odważyłeś publicznie zabrać głos. Nawet nie tak w obronie, co rozumiejąc, że natura jest silniejsza od człowieka i jego sztucznego ingerowania. Jak kiedyś wyjmiecie chuja z dupy i zrozumiecie, że nie chodzi o wielkość, a satysfakcję, smak i inne duperele to zrozumiecie po co tu jestem. Waga to dla mnie żaden wyznacznik. A już na pewno nie hajs, nie lajki czy co tam chcecie.

I teraz bardzo bym prosił argumenty na temat uprawy. Tylko i wyłącznie,  z chęcią odpowiem dlaczego tak,  a nie inaczej.

Tak ogólnie wiecie gdzie się podział barney? Czy kurwa naprawdę nikogo nie zdziwiło, że nagle znikł 😁 tak, fobia... Straszna rzecz, chuj Ci w dupe Ty zjebie i oportunisto(wrzuć w Google translator,  tylko ustaw dobre strefę, żeby źle Ci nie zinterpretowało).

Dobry człowiek ostatnio zmienił status, czy chuj wie co tutaj. Nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem dokładnie jak to się nazywa, ale dlaczego to znikło? Nie wierzę, że on to usunął 😁

Ale napisze to bo tamto zniknęło. Nie wiem w sumie dlaczego. To była opinia, którą podzielam🙂 a podobno opinie nie obrażające nikogo(no chyba że nazwanie kogoś 'barney' jest epitetem 😂), że cali to barneys.

Pisał w końcu, że jest ich trzech. Kurwa nie wiem. Może to jakaś dwubiegunowość usera. Ale był Gram(Git pamiętam jak po moim poście napisałeś do barneya czy gram to Ty).  KURWA takie rzeczy pamiętam, czaisz to chłopie (to jest do Ciebie Git, zmienić lekko styl pisania, zmienić styl pretensjonalny, na pomocny, podejść z innej strony?) Mało wiecie o życiu.

Jak dostanę dwie czy trzy fotorelacje na tym samym loginie to będę z kimś inaczej rozmawiała, mój ogródek, moje konto. Nawet jeśli pojebało mój mózg to do momentu kiedy stąd mnie wyjebią będę sobie uprawiał jak chce. Bo coś mi ostatnio się nie podoba zarządzanie tym ogródkiem. Chuj wie o co tu chodzi. A mnie tylko chodzi o moje bezpieczeństwo. Na wyspach, albo w Kanadzie 😂 to możecie się po jajach drapać, chuj, gdziekolwiek jesteście. Nie u mnie, ok? Więc jeśli jestem na coś wyczulony to na bezpieczeństwo i uczciwość.

 

Barney to byl ten głąb co mial morde jakiegos boba buildera na avatarze tak? No prst ze pamietam. Tak myślałem, czytajac te wypowiedzi, se pewnie on ci sie z nim kojarzy 😆 ale jak jest, to nie wiem bo ja sam ostatnio na forum spedzilem troszku mniej czasu, niz zwykle na poprzednich uprawach. 

Ale powiem ci tak, nie ma czasu mordko na spiny, niech goscie ci mowia ze to jest chujowe, a ty brnij sobie w to dalej, bo to uprawa dla ciebie, a nie dla nich. Musisz troszke zmienic nastawienie, bo sam sie wkurwiasz i nakrecasz, a to niepotrzebne. Ty wiesz najlepiej jak chcesz prowadzic uprawę i dobrze wiesz sam, ze jak ktos ci napisze 'e kurde a co to za swiecenie 16/8 tak sie nie robi', to ty go olejesz tak czy siak i bedziesz kontynuowal swoj sposob, wiec po co tracic czas na wkurwianie sie na wysrywy ostatecznie nic nie znaczących dla ciebie osob 😀 zdrowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zebrać, żeby przygotować jedzenie na flo. Jeszcze nawet nie zdecydowałem co dokładnie. Przede mną jeszcze wycięcie dołów. A tak to leci, mało ostatnio dostaje wody, trochę pryskam po namiocie, temperatury straszne. 

IMG_20220820_084242.jpg

IMG_20220820_084236.jpg

IMG_20220819_231320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Bo beda coraz wieksze 😛 a jak cos jest coraz wieksze to zazwyczaj wiecej pozera wszystkiego 😄 chyba ze uwazasz ze living ziemia sie sama obroni 😛 aleni tak lepiej byc przygotowanym

Jak patrze to lape tez masz spora 😄 wiec i jesz "dobrze" jak mniemam 😄

Przyznam ze kolor debesciarski 🙂 idealna zielen 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...