Skocz do zawartości
Lemon Gelato

LEMON♤GRAPEFRUIT◇GELATO♧ZKITTLEZ

Rekomendowane odpowiedzi

@Cali_Bastard jedna to marnowanie wattów i kasy

DZIEŃ  5 

Siemanko. 

4 laski z 5 poszły w górę. GRAPEFRUIT ma problem jakis ale to nic dlatego zrobiłem 5 donic w razie nie powodzenia.

Poki co standard sama woda 6.6ph

20220623_093018.jpg

20220623_093020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green miałem okazję raz zapalić i się zakochałem w tym smaku choc ziarna były z cali

20220623_093013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato dobra jedna moze nie ale dwie już wypełnia ta przestrzeń i chyba lepiej z dobrym treningiem mieć dwie dobrze rozwinięte niż 4 mutanty które ledwo dociagniesz no chyba ze masz w planach jakiś trening który pozwoli zoptymalizować te 4 na tej powierzchni.

Widze ładne doniczki wiec małe nie będą. 4ech bym się chyba w tym setupie nie podjął.

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard robilem juz 4 na raz i na plon wcale nie narzekałem także 4 to luzik tutaj plus fryzjer i tranning moze lat plus scrog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard jak juz tu jestes to chcialbym o cos zapytac. Mas ogromna wiedze zapewne wiec warto liznac troche tematu 😄pisales bodajze w swoim poscie o pustych w srodku lodygach. Czy moglbys w nie meczacy Cie sposob rozwinac temat 😄 na jednym auto mialem po scince jakby pusta lodyge w srodku. Czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Panie Zielony, to widać po tym co kto pisze, na czym komu zależy czy choćby po rozmachu uprawy. Komercyjne uprawy vs jakieś planty dla siebie, zabawa tym, tu nawet nie ma co roztrząsać, trzeba zaakceptować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green w środku łodygi jest tzw pazdzierz, tak to chyba po polsku się mówi. To to białe coś w środku co odpowiada za transport minerałów i wszystkiego co lejesz do ziemi na górę do samych topów. Im grubszy i bardziej wypełnia łodygę  tym lepszy transport i mniejsze szansa na zaleganie żarcia w korzeniach. 
czasami przed samym przełączeniem skręcam łodygi tak żeby ich nie uszkodzić z zewnątrz a pogruchotać ten pazdzierz bo wtedy raz ze jak kość odbuduje sie mocniejszy i wypelni lodyge a dwa ze zestymuluje to roślinę do większej produkcji enzymów odpowiedzialnych za grubość całej łodygi.

Silica od GHE ma sporo tego enzymu wiec jak już zakwitnie i nie chcesz jej męczyć to właśnie ten środek zwiększy produkcje paZdzierza naturalnie. Często jak roslina streczuje to łodyga się wyciąga i jest słomka 😉

mam nadzieje ze w miare jasno przedstawiłem.

Masz tu fotkę i filmik jak chrupać łodygami 😂

 

19:20

 

B6E853A6-318C-42D6-91CE-BC126D91ACFC.png

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard no tak, ale mądrość przychodzi z czasem :D miałem robić 3 cheesy na tym metrażu, ale wszystko wskazuje na 2 i ew. Dłuższy weg, bo chce kosę za 1 razem zrobić, a nie na raty, wiem, że spokojnie mógłbym ponad stówę z krzaka zebrać, a tak to wychodzi ze np. 2 są mega nabite i pewnie mogę liczyć na taki wynik, ale druga ma dużo szczytów i np góra spuchła cała, a na dole światło słabiej docierało i są takie luźne szyszki to jedyne na co to olej albo masło można przerobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy tu odwalacie. idźcie z fotorelki pogadac na forum hahah. najebiecie mi 50 stron fotorelki hahah .piona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr To się chyba agorafobia nazywa. Lek przed pusta przestrzenią czy jakos tak.

A tak serio to pewnie ze się da jak będziesz trenować na SOG i zadbasz o doświetlenie całej rośliny to się może udać. Tylko po co hodować sztuki na których będzie 40-50g jak można 2 na których będzie od 100 wzwyż 😏

 

ps. Na zaborzcze baby powinien być jakiś oprysk 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...