Skocz do zawartości
Skonsternowany

2x Critical Kush Barneys Farm [SCROG]

Rekomendowane odpowiedzi

@Skonsternowany to pozdrow kobite i props dla niej 😄 palenie dzielicie na pol mam rozumiec? 😄

To ze bedzie smakowac inaczej tez nic nie znaczy 😄 poprostu po moich 4 goryllach z jednej paczki a kazdy inny to juz mnie nic nie zdziwi 😛

3 rosliny moga byc za duzo i sa nie do pary wiec moze byc lipa to ustawic:P mozna znowu dwie ale ulepszyc cosik i naprawic bledy i sprobowac wiecej wycisnac z dwoch ponownie 🙂

ale kto kie probuje ten sie nie dowiaduje 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  co dzielicie 😳 jakie dzielicie 😳 dozgonna wdziecznosc to moja waluta 😬  no i potrafie byc bardzo mily jeszcze.. 😉  mnie rowniez sie wydaje ze moze byc troche scisk , dwoch juz raczej nie bd robil , a na pewno nie w tych donicach co teraz , one sa wysokie , czego na poczatku nie wzialem pod uwage , i ledwo ledwo udalo sie to scisnac wysokosciowo bez zadnego lamania . Teraz jest lampa 30 cm od szczytow , i to tak na styk . Wiem ze moznaby je rozciagnac tak by rosly nizej ale nie jestem pewien czy by sie udalo 😉 jeszcze chwilka jest by to dokladnie przemyslec , narazie pewnikiem jest ze bedzie na Bio Tabsach , no i 11 lt donice bede staral sie wstawic , a nie szalec z 20 lt 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzywasz nas na pojedynek 😬? Ogolnie fajnym pomyslem bylo by zrobic  jakis turniej growingowy 😎  po dwa ziarenka z tego samego seedbanku (zielony z rudym dostaliby ino po jednym w ramach zwalczania nieuczciwej konkurencji 😬)  metoda i nawozenie dowolne , zwyciezce wylania wynik w gr ( czyli to co tygryski lubio naibardziej 😬 i wyglad (moge byc w jury)  Jedynym problemem byloby ino zsynchronizowanie boxow tak by kazdy zaczal o tym samym czasie i w momencie kiedy ksiezyc jest wzrastajacy 😬 o tym akurat opowiadal mi znajomy i twierdzi ze ta metoda skutkuje wiekszym plonem , z ciekawosci czytalem tez o tym i wydaje sie miec to sens 😀 

@Mr.Green

Edytowane przez Skonsternowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany jezeli zadbasz o swoje grow jak nalezy to plon zawsze bedzie dobry.. jak spierdolisz grow.. to i ksiezyc nie pomoze..

Nie wiem czy ksiezyc ma oddzialywanie na indoor jak np. Plant jest zamkniety w boxie i do tego gdzies w piwnicy siedzi.. to co on o ksiezycu moze wiedziec.. chyba ze MooN ma jakas moc i dziala nawet w bunkrze 😛

Taki pojedynek nie ma troche sensu bo kazdy ma inne warunki i rozmiary boxa.. do tego inne lampy itp. 

Czyz prowadzenie fotorelacji samo z siebie nie jest przejawem zdrowej konkurencji? 😛

Tak wyzywam na pojedynek 😄 zaraz po nowym roku mozemy oglosic konkurs na najwiekszego topa 😄 wszystkie chwyty dozwolone 😄 tylko musi byc medium do medium.. czyli np. Wszyscy w ziemi uprawiaja 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Co do samego ksiezyca to jestem w stanie uwierzyc ze dziala nawet na indoor , wiele razy zostal udowodniony wplyw ksiezyca w roznych dziedzinach zycia ( mam na mysli nie tylko wilkolaki i tego typu rzeczy 😅)  po nowym roku mowisz 🤔 w porzo , kolejna uprawa potraktuje jako przetarcie przed wyzwaniem zycia 😅@Dumel89  mysle , ze nagroda  idealna , alez wtedy dopiero bylo by gownoburz na forum.. 😀🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skonsternowany no ale wilk wyje.do ksiezyca.. jakby go wsadzic do piwnicy bez okien.. hmm  czy by to czul ze ksiezyc jest w pelni..? Mozliwe.

Sa to zagadnienia nie do konca znane ludzkosci 🙂 mozliwe ze cos w tym jest 🙂

Jednak lepiej skupic sie na tym co sami mozemy ulepszyc niz pozostawiac cos w rekach bogow i sil wyzszych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boszzzz … To wampiry zyja w piwnicach bez okien 🤷‍♂️ Maja sloncowstret 😬  na wilkolaki dziala za to ksiezyc , to jasna jasnosc jest 😬 a czy przemienilby sie w takowej piwnicy .. 🤔 tego nie wiem , trza by go tam wlozyc i sprawdzic , tylko bez wampira jak juz 🥴😅 co do reszty zgadzam sie w zupelnosci ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ! 😎 aktualizacji dzisiaj nie bedzie , wpadlem raczej na szybko zapytac co sie dzieje z roslinka 🤔 pare dni temu , zaczalem u prawej strony podawac pk 13/14 od canny , za pierwszym i drugim razem dostala dokladnie 2 ml na 2 lt , do tego 5 ml heaven i 4 TopMax. Problem w tym ze od tego momentu koncowki zaczely robic sie zolte/ wypalone. Pytanko teraz takie , ewidentnie cos nie sztyma , odstawic pk lepiej i ladowac tylko TopMax , czy nie zwracac uwagi na liscie i kontynuowac ? Za jakies 3-4 tyg powinna byc gotowa . Wszelkie opinie milo widziane 😉 pozdro 🙋‍♂️

775AD1CC-AFF3-4640-85D4-30F3DFA83E09.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  neee psze pana , 15 ml na 10 lt wody , wychodzi 1,5 ml na lt wody w takim razie , a dostala 2 ml na 2 lt znaczy nadal o 1 ml mniej niz producent zaleca 😜 jezeli to jej nadal za wiele , to sie odpusci 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy PK 13/14 podaje sie z innymi odzywkami ktore podales czy nie powinno byc samo PK? Moze za duzo tego na raz ?

EC sprawdzales? Bo chyba trzeba przy takim mocarzu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...