Skocz do zawartości
Skyron

Czy to niedobory?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Skyron Mocno została przesuszona, liście jej wygladają, jak pomiety papier , teraz czekaj, nie dolewaj wody, roślina powinna odbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Błędy początkującego. Chciałem delikatnie dozować wodę żeby nie przelać i niestety przesuszyłem. Dziękuje wam bardzo za pomoc. Jak się jej polepszy to na pewno dam wam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skyron Chyba jest tak jak @Zielone krainy  pisze, przesuszona na papier ale te nowe liście wyglądają w miarę ok, więc teraz trzeba poczekać i trzymać kciuki. 

Moja rada podlewaj więcej a rzadziej i sprawdzaj na wagę doniczki, to najlepszy indiański sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem i tak też będę robił. Dzięki

Aktualnie brak poprawy u rośliny. Może jutro będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@SkyronNo powiem Ci, że tam jest jakiś niezły burdel.

A nawożona pierwszy raz? PH jakoś pilnujesz?

Edytowane przez Bubble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz tylko podlana bio growem. PH nie znam, podlewam odstaną kranówką. Roślina ma ponad miesiąc i jak do tej pory wszystko było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to zrobić jej przeprowadzkę do nowej donicy ze świeżą ziemia, bo lepiej nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Ale się porobiło. Niby przesuszenie a tu chuj wie co się dzieje…i to tak znikąd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czy jest sens 😕 W ogóle dziwne że roślinka nie reaguje na wodę. Podlewana przedwczoraj i wczoraj i nic się nie podnosi a jedynie pogarsza. Pojebana sprawa strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Skyron Zaczynaj od nowa, można by kombinować, ale nie ma to większego sensu w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nikt nic nie podlewał. Może to przez to że niedawno zacząłem podlewać roślinę konewką śmierdzącą typowym chińskim plastikiem. Od tego momentu w sumie ona właśnie usycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...