Jump to content

Bubble

Members
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Dobra

About Bubble

 • Rank
  Coś tam wie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Blazer One nie wyglądają na jakieś mocno klapnięte, podstawowa zasada nr 1 nie szukać sobie problemów, ze szkodnikami nie pomogę bo jakoś do tej pory udaje mi się ich nie spotykać.
 2. @Agor123 Na 90% lipa będzie z wilgotnością nie Zawalczysz a jak mówisz, że podgniła to zarodników pleśni pewnie w chuj. Wiatraczek raczej nie wyrobi więc jak to mówią ryzykowna gra.
 3. @Blazer ona cały czas ma oklapniesz te liście? Czy w jakiejś konkretniej porze dnia? Podlewania kiedy była i ile?
 4. U mnie tak jedna na osiem ma więcej przytopowych, więc nie uważam żeby to była kwestia nawożenia. Bo zawsze mieszam razem dla wszystkich nawozy bo nie bardzo chce mi się mieszać oddzielnie.
 5. @KlausKörner Szczerze to jak dla mnie za wysokie ryzyko wpadki. Byłoby super miło i wspaniały pomysł, jestem za, ale ja to połączę ze świętowaniem legalizacja w naszym kraju 😛. No chyba, że się przeprowadzę to wtedy możemy się umawiać.
 6. @KlausKörner Ok, a powiedz mi jedno jak ogarniesz czy jeden z uczestników spotkania nie będzie zakładał niebieskiej piżamy?
 7. @KlausKörner Byłoby miło i sympatycznie, ale nie każ mi pic piwa błagam 😛 to ja już wole te 3-5 😛 Niestety do zmiany przepisów nierealne, ale może doczekamy jeszcze normalności :d
 8. @Luznyyy największe znaczenie geny mają, teraz mam 2xHulkBerry Auto to jedna ma trzytopowych w chuj i trochę, a druga tyle co kot napłakał
 9. @KlausKörner a później spędzimy w swoim towarzystwie 3-5, to będzie czas na wymianę doświadczeń. 😛
 10. @onyx Jeden mocny lub dwa średnie 😉
 11. @maik.logan Kolego oprócz uprawy polecam przyspieszony kurs obsługi googla 😛 Wegetacja 20-30 Kwitnienie 18-28 To są oczywiście optymalne wartości rośliny przeżyją większe i mniejsze
 12. @maik.logan Więc tak: Początek wegu 70-80% Późniejszy weg 60-70% Początek kwitnienia 50-60% Ostatnie 3-4 tygodnie 40-50% Tak to wygląda według teorii.
 13. I wrócił w lepszym stanie niż zginął? Moje też mógłby ktoś przed ścinka oddawać 😉
 14. @bania301 sprzęt spoko, zrobisz jak uważasz, ale zaufaj nam, szkoda tego czasu zmarnować, żeby 3-5dni przyspieszyć
 15. @bania301 @KryspieK Ma racje nie dmuchaj niczym bezpośrednio na tak go ustaw żebyś widział ze topy się delikatnie ruszają, ale nie możesz dmuchać bezpośrednio na topy
×
×
 • Create New...