Skocz do zawartości
Gość Szwagrom

2x AF Royal Dwarf 1x AF Super Lemon Haze 1x AF White Window

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

Dzień: 6

Jak się nie mylę może ktoś potrafi określić mniej wiecej ile dni może mieć ta roślinka na dzień dzisiejszy zapomniałem zapisać który to był dokładnie dzień. 

Super Lemon Haze

superlemonhaze1.jpg

Royal Dwarf

royaldwarf1.jpg

Royal Dwarf

royaldwarf2.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szwagrom napisał:

Jak się nie mylę może ktoś potrafi określić mniej wiecej ile dni może mieć ta roślinka

kilka dni ma

co to za ziemia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

Dzień 10

Może ktoś wie, dlaczego roślinka z naderwanymi liściami rozwinęła kolejna partię liści wcześniej niż ta zdrowa po środku? Ta po środku wydaje się jakby przyblokowana liście są zdeformowane. 

PCBox1.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Tester Ta roślinka po środku tak to wygląda jak deform bo jedno szybciej rośnie znacznie od drugiej strony. Ale może faktycznie wszystko jest gicio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Dzień 14

out.jpg

Jeden duży liść z lewej strony został urwany czy to bardzo spowolni roślinę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Środkowa "doniczka" lipa, przeźroczysta, korzenie sa wrażliwe na światło, jakie szkodzi korzeniom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy wiem właśnie będę ją przesadzać macie pomysły do czego czy czarne worki foliowe po śmieciach będą ok i do nich 20 l ziemi wsypać dziury od spodu, nie chce w ziemię bo chce mieć możliwość przenoszenia do namiotu w razie powodzi lub wichur. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy ale i tak już są za duże na te pojemniki lub za moment będą chce je docelowo posadzić na każdego po 20l dać czy to nie za dużo jak na każdą sztukę? Nie chce by korzenie się krępowały. No i tak myślę że odrazu do tych worków na śmieci przesadze do każdego dam 20l ziemi porobie dziury od spodu i wyrosną giganty mam taką nadzieję spot jest strasznie słoneczny jak na pustyni grzeje.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Po co ci 20 l, jak na sezon z wegiem 50 +, jak auto zajmie ci góra 8-10 litrową doniczkę góra? Z wiadomych powodów, ono ma trigger" na jakiś 21 dzień jak jest około 30 dnia to ono już kwitnie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Dziękuję ci za informację byczku, widzę że ty tu jedyny sporo wiesz i kumasz. To co proponujesz jak to na spocie elegancko rozmieścić w dołki czy donice kupić albo worki i po 10l ew dać na jednego mniejszy koszt więcej roślin, a chce ich sporo do końca czerwca wysiać, żeby miało to tym razem ręce i nogi i nie brakowało im przestrzeni do rozwijania.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Kup sobie doniczki jałówko , worki na śmieci to kiepski pomysł i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Napisałaś do mnie byczku, to ja do ciebie jałówko:D Jesteśmy ludźmi nie zwierzętami.  Jak chodzi o zakup, to kup doniczki, nie dawaj roślin w worki do śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Jak tam chcesz, ja tam nie chce wybierać między jednym a drugim zwierzęciem, bo jestem wyższą formą egzystencji niż one , rozumną i zdolną do tego, do czego te formy nie są, więc nie chce między nimi przebierać, ale jak ty chcesz, to proszę bardzo, wolisz być krecikiem czy ryjówką ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...