Skocz do zawartości
Ozczoplons1

Zkittlez Auto-Fast Buds, Royal Queen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 50 pomocy 

podlewane sama woda, 400w 20/4 h

czemu takie coś i na innych??

0B45684F-AA3D-4F71-B369-5DFF73D78AF2.jpeg

81658D69-CCA4-48A0-BEF9-181A88E5502B.jpeg

1665994C-731B-4A82-BD84-7F5A6156C02E.jpeg

Na innych roślinach zaczyna się ten sam problem… dlaczego?

B13698EA-2A34-4BA3-8F62-56818831C28F.jpeg

BB90CAE4-313A-4490-B114-03FFF5809297.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ozczoplons1 a może właśnie dlatego że sama woda? Coś więcej napisz. Mi to wygląda trochę na braki. Jeżeli dłuższy zas lejesz samą wodę a warunki w boxie nie zmieniły się... to jest to wina braków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu liście były całe zielone, fajnie rosły wiec nie podawałem im odzywek bo czerpały je z ziemi canna. Warunki są bez zmian, a to zdjęcie z przed tygodnia 

8A73399E-360F-4EF9-930D-E722BEDF011A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem duży niedobór fosfor potas,  ale azotu trochę tez by im nie zaszkodziło, jakich nawozów używasz?

Edytowane przez Bubble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ozczoplons1 kolego, widzę w tej podstawie perlit więc podejrzewam, że kupiłeś jakiegoś all-mixa. Ale sam najebany pierwiastkami piach nie spełni warunków do doprowadzenia uprawy do końca. Roślina musi jeść. Na szybkie działanie które tu się przyda polecam szybko zestaw - canna pk13/14, cannazym i canna terra flora + posypać dolomitem i podlać mieszanką... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 dni na samej wodzie to ona zjadla wszystko.Jakbys mial tam w polowie Kryptonite ziemie to mozesz leciec na samej wodzie 🙂 Kwitnienie to duze zapotrzebowanie na papu 🙂

To jest od Fast Buds? Ich planty zarloczne sa :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Brazil Munster napisał:

Ja bym dawał calmag zamiast dolomitu. Szybciej by zadziałało. A tutaj trzeba szybko działać. 

Tak, ale przy tylu nawozach zapodanych na raz ph mu wyjebie skale xd dolomit jest łagodniejszy jeśli chodzi o ph niż typowe cal-magi xd jak mu się zblokuje ph to i tak będzie dupa zbita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant Dzisiaj podlałem 

1l

1,5ml pk13/14

2,5nl canzym

5 ml terra Flores 

Dolomitu nie wziąłem bo nie było, zastąpiłem go calmag

1ml calmag 

dzieki za podpowiedzi i teraz tylko czekać na efekty 

@Mr.Green 3 skrajne z lewej to fast buds ,3 w środku to royal,3 z lewej 2 pestki jakieś tam automaty i jedna to Zkittlez auto od advanced seeds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby się tylko nic nie spieprzyło bo poprzednia uprawa wyglądała elegancko tylko efektu końcowego nie było taki jaki powinien być…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...