Skocz do zawartości
Przedzior

AUTO 3x Fat Banana, Northen light, Purple punch (RQS)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hey ludziska jestem prawdopodobnie w połowie kwitnienia. Moja pierwsza uprawa. 

Box: 80x80x160

Lampa: MH TS600 + 2x zeed grow light 50w

Ziemia: Canna terra plus perlit

Nawozy: Advanced nutrients 

 

Myślicie ze jest w porządku? 

 

IMG_20220514_130352.jpg

Kolejne zdjęcia 

IMG_20220514_130459.jpg

IMG_20220514_130444.jpg

IMG_20220514_130424.jpg

Edytowane przez Przedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połowie to napewno nie jesteś. Myśle ze około 3 tydzień od pokazania się prefolwerow.  Wiec przed tobą JesCze dobre 6-7 tyg flo. 
 

na jakiej wysokości jest lampa ? 
troche chujowy temat ze jedna jest mega wyższa od reszty. A na flo jednak trzeba lampe dać dużo niżej niż teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podajesz mi wszystko jak kalkulator 🙂 zgadza się 3 tydzień kwitnienia.

Właśnie na środku stoi purple punch. Wysokość od niższych plantów to 35 cm, natomiast fiolet to 15. Żarówek zeed nie liczę. 

Myślałem też żeby właśnie ta wysoka dać w róg nad nią konkretnie żarówkę zeed. A resztę poukładać pod MH

Edytowane przez Przedzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz podniesc lampe? Jezeli tak to nie kombinuj z swiatlem tylko podnies lampe na pozadana wysokosc od najwyzszego szczytu a reszte plantow dostosuj wysokoscia do najwyzszego. Podloz pod kazda doniczke tyle czegokolwiek ile potrzeba zeby wyrownac sklepienie. Mialem taki problem ostatnim razem. Jeden plant 105cm mimo lst to wystrzelil i nie chcial sie ukladac a ja tez nie chcialem z nim walczyc. Reszta towarzystwa 50-60cm ladnie po treningu rowna korona itp. Jak wszystko podwyzszysz i wyrownasz to sie beda mniej wiecej rowno razem smazyc pod sloneczkiem :))

...a jak lampy nie mozesz do gory to kombinuj co innego xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę jeszcze dać lampę do góry zapasu jeszcze jest. Ale patent z podłożeniem czegoś ekstra sprawa. To mówisz że mogę siatkę zdjąć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Niczemu ona nie sluzy bo to nie ScroG przeciez 🙂

Ktora to Fat Banana? I czy od RQS? Mialem Banana auto od nich i jestem ciekaw full version 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Mr.Green 🙂tak wszystkie to automaty, zapomniałem dopisać w tytule (przepraszam). 

@Brazil Munster jeżeli są to automaty to również czeka mnie około 6 tygodni? 

 

Purple punch wygląda na bardziej "sytego" drugie zdj. 

Poprawiłem też wszystko wysokość od głównej lampy to +/- 30cm, będzie ok? 

IMG_20220514_192229.jpg

IMG_20220514_193431.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior moze byc te 30 aczkolwiek zaleca sie okolo 45. Sprobuj 30 i obserwuj. 

Purple Puncha tez mialem . Polecam. Zdrowo rosna. Duze sa. Bedzie w pizdeczke palonka 🙂

6 tygodni jak nic 🙂

Szybko zleci 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siateczki już nie ma, planty stoją na wiaderkach po popcornie :D. Obawiam się tylko ze mogę mieć problem z zbyt wysoka wilgotnością w nocy...

Jest na około 70% na noc zostawiam uchylone "drzwi" od boxa i małe wiatraki cały czas pracują. Niestety mój napięty budżet nie pozwolił mi jeszcze na kupno "wentylacji" myślę że po 25... I teraz pytanie jest jakikolwiek sens wkładać do namiotu pochłaniacze wilgoci? To szkodzi w jakikolwiek sposób? 

W dzień otwieram "wrota" w pralni czuć "jamajke" ale cóż wtedy wilgotność jest tak jak w domu... 40 - 50. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kibic napisal wyzej 🙂

@Przedzior ja tez uchylam klape od czolgu jak trzeba wyrownac warunki + swieze powietrze zawsze pomaga plantom a zapachem jamajki sie nie przejmuj.. teraz wiekszosc proszkow tak ma 😄

Mam wyciag i ani razu go nie uzylem 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior jak mamy to zrobić xd to zależy od tego jak dbasz o rośline ziomeczq xdd kocham te pyt 😁😁 ale Statystycznie 30-40g z jednego autosa. Są kozaki co wyciągają po 60-70. Ja bym obstawiał na 20-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna cos okreslic 🙂 Ja mialem okolo 80 gietow z Purpla 🙂 Automat da i ponad 100 jak ma miejsce i warunki. Wazna jest moc lampy bo to ona tu decyduje co jak urosnie 🙂

Zakladajac ze nic sie nie popsuje to z twojej powierzchni mozna sciagnac 300 do 400 gieta. 

Nie wiem jak Ci ta lampa posluzy na flo. To tylko setka jest a z drugiej strony to daje niby wspolczynnik 2.0 wiec wychodzi ze do 200 gieta zapoda + te zarowki to moze byc 250..? 😮

Fat banana tez nie jest wysoce wydajna (niby) przy plonie na m2.

Wiec koniec koncow jest troche zmiennych. Krzaki dosc duze ale czy przy tak malej mocy to ma znaczenie to watpie. Wydaje mi sie ze przy malej lampie to lepiej je zbijac troche by topy byly gestsze i odgalezienia blizej siebie.

Ale stawiam ze te 200 to mozna szarpnac. Zobaczymy jak bedzie wszystko nabierac masy 🙂

Te 40-50 to z krzaka wypada zebrac 🙂

@Eddie Plant kozak to wyciaga z auto 100-130 jak nic ziom i to nie w hydro a w organice 😄

60-70 to ja zbieram a kozakiem nie jestem :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...