Skocz do zawartości
bingobum

Mączliki w box'ie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj udało mi się zauważyć w boxie 2 małe białe muszki. Z tego co czytam to mączliki. Rośliny w fazie grow, nie widać póki co na nich skutków szkodników ale chciałbym szybko się pozbyć problemu. Macie jakieś rekomendacje czym potraktować rośliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to powód, aby walczyć z tym drogim środkiem, ale zwalczyć to trzeba. Miałem najpierw 2 -3 ziemiórki, potem pojawiło się z 10 - 20, a potem po otworzeniu boxa wyleciał rój... Im szybciej się tego pozbędzie tym lepiej. Namęczyłem się  i nawqur..iałem się z tymi muchami, że hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik zdjęcia nie mam jak zrobić (małe kurestwo) ale  to na pewno mączlik... chętnie bym coś tańszego zastosował (póki co to bardziej profilaktyka), pytanie tylko co? 

Edytowane przez bingobum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ziemiórki tu masz preparat bio

https://allegro.pl/oferta/plant-lover-naturalny-nawoz-pokonaj-ziemiorki-11917201701.

https://allegro.pl/oferta/plant-lover-zwalcz-szkodniki-30-ml-12101063237  na przędziorki, tarczniki, mszyce i mączniaki, zapobiega grzybom i pleśni oraz działa profilaktycznie.

i do tego preparat nie drogi. 1 saszetka na doniczke.

Edytowane przez LiitlebigWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...