Skocz do zawartości
dandus

Jak przemycić niewielkie ilości przez lotnisko

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planie wyjechać w czerwcu na wakacje. Będę leciał samolotem dlatego zastanawiam się czy da się jakoś przemycić bez przypału powiedzmy 5g? 

:ghelyon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie, ładuj sobie 5g w gacie i jazda na wakacje 😄

A tak poważnie no to nie te czasy, żeby sobie bez problemu przewieźć. Lepiej sobie odpuścić palenie, niż mieć problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś sobie wsadzić kilka gram w tyłek(jak przemytnicy i udawać muła ), ale jak pies wywącha to czeka cie rewizja osobista z przeszukaniem otworów ciała. a jak ci sie trafi koleś od takiej rewizji to módl sie żeby to była kobieta albo facet o drobnych rekach. bo jak trafisz takiego z dłońmi jak Pudzian, i ci wsadzi ręke aż po sam łokieć. dostaniesz takiej traumy że żaden lekarz ci nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby cokolwiek przemycać trzeba mieć do tego charakter oraz doświadczenie. Ktoś, kto robi to pierwszy raz najprawdopodobniej ma zagwarantowaną kontrole osobistą, bo ciężko jest zachować spokój wiedząc, że ma się coś nielegalnego, a zachowanie to jeden z głównych czynników którym kierują się celnicy kierując delikwenta na osobistą.  Zioło mozna kupić wszędzie, a latanie z nim to skrajna nieodpowiedzialność i głupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu odważył się mój "kolega" przemycić 1g w walizce w skarpetkach. Ale taką tremę jaką czuł przez cały wyjazd od wejścia na lotnisko do wyjścia w innym kraju - nie polecał, mimo, że psyche ma silną 🙂. Potem po przylocie okazało się, że z łatwością załatwił na miejscu.

Jak już bardzo chcesz to polecam spróbować zmielić, zapakować i schować do długopisu zamiast wkładu, na jednego jointa Ci styknie 😄

Rób jak uważasz, do odważnych świat należy. 

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się udało kilka razy, a raz mi się nie udało ale to wszystko przez moją księgową, bo głupio mi było tak nagle wyjść do kibla jak zobaczyłem psa.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było w Polsce miałem jakieś 7g amfetaminy, zapłaciłem grzywnę i miałem zawiasy, ale już sprawa jest przedawniona.

Jak wychodziłem policjantka mi mówiła że to wszystko przez to że sie nie chciałem podzielić 😁

Najlepiej jest mieć przy sobie bo zawsze można gdzieś wyrzucić jak to kolega zrobił do kibla jeszcze zanim mnie zatrzymali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedyś oglądałem program dokumentacyjny jak łatwo przemycić wszystko w nuteli

Powodzenia

Edytowane przez Kali0688
Zagatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...