Skocz do zawartości
Gość Szwagrom

Diesel Automatic 1x RQS (PC-Box)

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy @Szwagrom Panowie trochę istotne to jest bo później ktoś kto zaczyna swoją przygodę czyta takie rzeczy bo może ma tą samą odmianę i już nic nie rozumie z tematu, albo rezygnuje z uprawy. Każdy popełnia błędy i po to sa fotorelacje żeby sie na nich uczyć. Po cholerę ściemniać nie jestem w stanie zrozumieć? Nie wyszło to nie wyszło, nie pierwsza i nie ostatnia, ale przynajmniej nauczysz się czegoś i inni też. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Bubble Ale ja nie ściemniam poważnie nie pamiętam kiedy zacząłem i kiedy skończyłem, mniej więcej przybliżylem te dni. Nikogo nie oszukuje no po co przestań. No w porządku jak ktoś będzie miał życzenie tu zajrzeć coś wywnioskować to i tak zajrzy, po co ta cała filozofia i układanka na 10 stron za chwilę. Nie wiem próbujecie ze mnie zrobić oszusta na siłę wrzucę jutro więcej zdjec tego samego palenia, nawet z waszym dopiskiem.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Bubble Przecież to pisałem wcześniej, jak chodzi o kwestie rzetelności w prezentacji realnych danych, ale ja nie mam na to wpływu, jak to nie moja fotorelacja, więc nie wiem, dlaczego mnie wymieniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Tylko dlatego, że jakby moja wypowiedz Cię dotyczy. Ja w 100% się z tobą zgadzam w tym temacie. Bo uważam, że fajnie by było jednak utrzymać jakiś poziom rzetelności informacji na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...