Skocz do zawartości
Gość Szwagrom

Diesel Automatic 1x RQS (PC-Box)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom

@Udyr Okej tak jak myślałem, myślisz że spulchnie jeszcze. ? Bo na razie to zbytnio tu nie widzę palenia. 

@Udyr sam bio bloom wystarczy? Nie chce już nic dokupywać bo chce to jak najszybciej zakończyć przygodę z out. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Zrób sobie domowy nawóz ze skórek bananów. Jego daje się pół na pół z wodą, kiedyś się w to bawiłem, jak nie miałem nawozów dedykowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Oki tylko czy jest sens, mistrzuniu, jak mam bio bloom mogę ew dokupić burze kwiatów tylko czy to zda egzamin skoro ma 67 dni nie jest za późno? By użyć burze kwiatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Nie stosowałem burzy kwiatów, a na nawozie z bananów zrobiłem uprawę i wyszła w porządku. Tutaj masz zdjęcia topów z tej uprawy. Lałem wodę z gotowanych ziemniaków, wodę ze gotowanych jajek i ryżu i nawóz ze skórek bananów. Miałem poza tym alga bloom, ale nie miałem calmagu, stymulatora kwitnienia. pk 13/14.

planty.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy No tak tylko zobacz jakie to piękne bydle, pod lampami kontrolowane warunki a ten mój plant przeżył wichury i powodzie dziwię się że żyje jeszcze

@Zielone krainy ja przez całą uprawę użyłem tylko bio bloom. Nie wiem dlaczego one są takie wychudzone może trefne nasiona, albo wciąż nie mam wystarczająco dużo doświadczenia by coś z tego wyszło zniechęca to gdy dbasz o coś 70 dni a widzisz ciągle liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Ludziom w out też uprawy wychodzą. Ja uprawiam w in, bo uznaje to za wygodniejsze , bezpieczniejsze i każda uprawa to 100 % sukcesu, jakiego pogoda nie zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Dokładnie bardzo dobrze powiedziane ja też się przenoszę na in bez zwątpienia trzeba być doświadczonym growerem żeby się porywać na out bo lato a tym roku jest paskudne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Twojej roślinie i światła i jedzenia brakowało, dlatego wyszło , jak wyszło , odpowiednia dawka energii świetlnej plus odpowiednia podaż substancji odżywczych równa się ładnie spuchnięte topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy Czy bio bloom wystarczy do końca flo? Czy może dokupić coś jeszcze tylko czy jest sens skoro jest 67 dzień jest zimno wieje pada.

Może burza kwiatów by się sprawdziła albo plankton K mam wrażenie że bio bloom nic nie daje użyłem go już kilka razy i nie widzę spuchniętych topów

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy butelkę mam całą praktycznie leje 5 ml na 1 l wody i cały litr wylewam na doniczkę

Takie coś mam mistrzuniu może coś się przyda z tego?

 

Przy okazji mam pytanie mogę podcinać te liche żółte liście od dołu

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Widocznie to za mało, zwiększ dawki, roślina jest żółta , wyjedzona z pierwiastków, magazyny pustoszeją w ziemi, więc się nie przelewa. Zwiększ proporcje, to bio  bloom, to nie jest nawóz mineralny , więc lej 7 ml na 1 l wody i obserwuj, ważne też by miała odpowiednio dużo światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Dobra dziękuję ci Mistrzu, Zielone Krainy zastosuje się do twoich poleceń może coś zajaram chociaż

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Jak liść jest wyjedzony z pierwiastków to wystarczy dotknąć, a sam odpada, jak się trzymają to nie tnij, jak coś zasłaniają to odginaj je na bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Diesel Automatic 

Na zdjęciu jest tylko 1g 😕 zbyt późno się obudziłem.

 

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...