Skocz do zawartości
Gość Szwagrom

Diesel Automatic 1x RQS (PC-Box)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szwagrom

@Tester

Nie wiem czemu nie wrzuciło się wcześniej dopiero zauważyłem prawdopodobnie laga złapał net i nie doszedł upload

dieselauto.jpg

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy no 13 dość słabo miałem większe gałęzie ale tylko tyle mi zostało z tego wszystkiego no i badyle to może jakaś Makumba.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Coś mi się nie chce wierzyć, że ta roślina dała 13 g, chyba z liśćmi i łodygami, bo topów to tam prawie nie było, jakieś takie rzadkie kwiatostany mało rozbudowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Zdiecie ostatnie jest z 67 dnia, nie wiem ile było dokładnie nie sprawdzałem na kalkulatorze bo go nie mam mniej więcej obstawiam że tyle było liści sporo było owszem ale z topów też było co strzelać żałuj że nie widziałeś jej pod koniec niestety nie wrzuciłem zdjęcia i już go nie posiadam ale sporo wlałem jeszcze w niego top max i bio bloom, był też plankton sporadycznie się zdarzyło ale w bardzo małych dawkach. Wyszlo jak wyszło wierz w co chcesz, nie było tak źle jak się spodziewałem, dla ciebie to mało mnie to cieszy.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Ściąłeś ją 83 dnia czy 14 dni później i przez 14 dni ta roślina miała dać finalnie 13 g ?

2.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy 67 dnia masz zdjęcie. Z 90 dnia nie wrzuciłem zdjęcia nie wiem czy 13 mniej więcej tyle oszacowałem może mniej, jakie to ma znaczenie ważne że cokolwiek ściąłem.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Nie wiem czy ty liczyć nie potrafisz, czy zjarany jesteś. Popatrz na dzisiejszą datę jest 9 czerwiec, zdjęcie z 67 dnia rośliny wstawiłeś 26 maja , sobie policz 14 dni jest od 26 maja do dzisiaj, czyli nawet, jakbyś dzisiaj ścinał to byś miał 83 dzień, skąd 90 dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy zjarany jestem nie chce mi się liczyć ale jak policzyłes to dobrze no to 83 masz mnie 😉 i co w związku z tym ? Nie wiem czy 13 już ci napisałem może 7 nawet wyszła a mi się wydaje że 13. Daj na luz za bardzo się spinasz, to niema większego znaczenia niech będzie że 5 wyszło popraw Tester bo nie mogę i dajmy już temu spokój. Jak można to zaliczycie mi ta fotorelacje jak nie to trudno.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Jak 83 dzień, dzisiaj ściąłeś i dzisiaj ususzyłeś w piekarniku i wstawiasz zdjęcie od razu topów ? :D Sorry , ale to brzmi, jak farmazon, jakby spojrzeć na całokształt. 13 g z rośliny, gdzie z nieporównywalnie bardziej rozbudowanych topów w pc-boxie wychodziło 6 g w sumie u innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Wszystko ususzylem czy tylko mały kawałek gdzie tak napisałem?

Pokazać ci inne zdjęcie z napisem dla zielone krainy?

Myślisz że nie mam co robić tylko wkręcam ludzi z paleniem wstawiłem to dla uzupełnienia tematu bo zależy mi na zakończonej fotorelacji i tyle .

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Zadałem ci pytanie dość proste, dzisiaj twoje rośliny miałby 83 dzień, jakbyś dzisiaj je ściął. Stąd pytanie : czy dzisiaj ścinałeś i suszyłeś w piekarniku całość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Nie wiem jakieś parę dni temu, przypomnij mi jak pamiętasz a co ku temu dochodzenie prowadzisz śledcze? 

@Zielone krainy Niech będzie jak tam chcesz mordzia, zrób dochodzenie i ustal którego dnia się skończyło i tyle ja nie mam głowy do takich rzeczy nie liczyłem przykro mi.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom To fotorelacja, powinna być rzetelna , a nie wprowadzasz, jakieś nieprawdziwe informacje, jakie się ze sobą kłócą. Mniejsza z tym, nie mój cyrk nie moje małpy, jak to mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Wrzuciłem zdjęcie chociaż nie musiałem a ty znów masz jakieś pretensje nie wiem skąd co ukradłem Staszkowi te palenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom Ta mam gdzieś, skąd to palenie, po prostu informacje , jakie przedstawiasz się ze sobą nie zgadzają, co mam udawać, że logika nie istnieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Zielone krainy Daj spokój, nie udało mi się być codziennie na spocie ale się starałem chce żeby ta fotorelacja była zakończona jak nie to trudno, nawet nie wiem czy dzień który podałem jako pierwszy jest pierwszym którego dnia się to zakończyło też nie pamiętam pod koniec trochę koksow jej rzuciłem jest jak jest w czym problem, nwm jakieś dobre jest to palenie mogłoby być lepiej ale nie narzekam.

Edytowane przez Szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Dobra daje temu spokój, co miało wyjść z worka to wyszło, nie ma sensu tego ciągnąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...