Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@konopny_janusz mi się robiły takie liście jak miałem za nisko lampę ale szybko to opanowałem 

Mniej jest szkodliwa temp w boksie niż nisko lampa 

Foxy jak zaczynają się pokazywać to roślina nigdy nie dojrzeje będzie cały czas pokazywała nowe kwiatostany no i oczywiście zabite terpeny i moc zioła czyli niska jakość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's temp w boxie nie jest za duża  max 25°C w dzień nawet przy żarówkach,    myśle że to geny gdyż klon herrera jest oddalony od żarówy 25cm i też ma takie odrosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's qrła xd czyli  cała roślina do wyżucenia xd a właśnie klony z niej pobdałem, 

@Barney's no tak cały czas wypuszcza nowe foxy szmatajedna, podczas gdy inna roślina już dojżałana 80% bez foxuw, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo mordy i wariaty  nadszedł dzień kosy, wyszedł mi  jeden top niezbyt zbity ale łodyga załamała sie pod ciężarem topa, zapach źemisty, dtuga fota to   matka klona, wszystko ląduje w suszarce na góże wertikalboxa

20220528_085109.jpg

20220528_091419.jpg

20220528_084815.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ogłoszenie parafialne: z tego maleństwa z którego robiłem fotolerke wyszło 9,5g suchego ale z tego dużego kszaka wyszło 144,5 suchego ! A to było z jednej doniczki z ośmiu teraz pomnożyć ten wynik przez osiem a wychodzi ponad kilo! Dodam jeszcze że cmh był na 60%  hps na 175wat ! 

Ps: suszyło sie 5 dni  smak limonki choć świeże pachniało źemiśće, przez tą suszarke palenie straciło zapach,  moc zadowala, napewno suszarke musze powiększyć przynajmniej dwa i pół raza gdyż  teraz miałem ją po bżegi zapchaną, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan żadne pythium mi się nie zalęgło a  już czwartą chodowlę robię w tym boxie

@konopny_janusz huja to palenie jest słabe każdy kto próbował mówi to samo 😕 nie polecam chiszpanskich seednanków bo to nie pierwsza lipa z tych sklepów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...