Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa źródła światła hps 250 ustawiony na 190wat i cmh 315 ustawiony na 60%mocy  temp w boxie dzień 27°C noc 20°C wilgotność około 40%. Tak wydaje mi sie ze ten styl uprawy jest nie wydajny ale jak byś śledził ten profil od początku wiedział byś że jest tak gdyż  jest to uprawa eksperymentalna w boxie jest miejsce na 8 roślin  i dwie są od początku a reszta to klony dla zapełnienia miejsca i dla wiedzy gdyż nigdy wcześniej nie chodowalem klonów

@Udyr mam schemat dawkowania, dawkóje dokładnie  tak jak jest na schemacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianosik zdejmij trochę część azotu. Liście aż się w łódkę zawijają.

Zrób sobie jedną dobrą matkę z selekcji kilku roślin i trzymaj w innej szafie. Bo na taką siatkę i ilość watów to potrzeba z 2 miesiące wega żeby dobrze to wykorzystać.

System jest spoko i ma spory potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tak i w tym wypadku główna roślina miała 2 miesiące wega aż zapełniła siatke w ⅓  z tego względu  do boxa mam już inne doniczki  optymalniejsze. Roślina pochodzi z selekcji pięciu innych roślin.  Klon do pobieranja kolejnych klonów jest już na dwozu na balkonie rośnie sobie wesoło:). Zdaje sie mi że potrzeba wymienić wode w zbiorniku głuwnym na całkiem świeżą gdyż jakiś czas tylko dolewałem nowej, wiadomo sole mineralne zostawały. Nawozt dawkóje dokładnie tak jak jest w schemacie ten nawóz używam od dwuch lat do tej pory nie miałem najmniejszych problemów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo kwiatuszek puchnie nadal   daje mu czas max 3 tygodnie, potem  kosa:) bonus fota  pozostałych panienek z boxa

16525420477163140021663364900813.jpg

16525420895794175197520920662152.jpg

16525422196922332226841476516789.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo prosiaczki, ktoś wie dlaczego topy sie tak wydłużają?  Może niezbyt widać ale  kwiaty  wydłużone i chude są a zara będzie koniec kwitnienia

20220519_202550.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo mordy i wariaty, uprawa pomału dobiega końca tydzień max dwa do kosy   na spot wleciał już final solution, musze przyznać że spora szyszunia sie  zrobiła tylko dziwnie trochu bo  takie długie odrosty od topa sie zrobiły mam nadzieje że jeszcze spuchną

16531474748792629565825764121233.jpg

16531475075053904828381666822239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz mogło by sie to zgadzać gdyż rośliny faktycznie są bardzo blisko lampy 5-10cm,  natomiast cmh 315 świeci na 60%,a hps 250 na 190wat wcześnuej było więcej ale jorgnołem sie ze zbyt duża moc, lecz z drugiej strony mam w boxie inną odmiane i ta nie ma takich odrostów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...