Skocz do zawartości
Klaudia382

Auto Bruce Lemon Diesel | LEDAM 35w | [0,16m2]

Rekomendowane odpowiedzi

Lampa nie powinna być wyżej niż 30 cm. Światło jest najważniejsze. jak masz 60 cm to jest ponad dwa razy słabsze.

Powinny dostać PK i Boost jak jeszcze nie lałaś bo to ze dwa tygodnie zostały później już sama woda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's OK, dzięki za konkretną radę.  Powiedz mi czy pisząć "co podlanie" masz żeby na ten moment w ogóle nie lać samej wody co drugi dzień?

Dzień 58  wilg: 45-55% temp: 21 - 26

Jak widać na fotkach dolna część ogolona, niech energia leci w topki.

Leję naprzemiennie co dwa dni,  samą wodę i  litr H20 z odżywkami  Canna PK 1,5  i Canna Boost 2ml.

Szyszki puchną w oczach a według tego co mówi genetyka do ścinki pozostało jakieś 17 dni.

Trichomy na moje oko 70% mleko 30% przeźroczystych. Dosłownie pojedyncze bursztyny.

Jak uważacie czy idzie to zgodnie z rozpiską i za parę dni zacząć już lać samą wode by sciąć to na przełomie maja/czerwca?

 

 

1.jpg

2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Mr.Green said:

@Brazil Munster powinno ale nie musi 🙂 lecz z pewnoscia lepiej jakby jednak xD

Jest balans, @Brazil Munster dał uśmiech a @Mr.Green przygasił :D

A podzielcie się swoimi doświadczeniami na temat tego kiedy Wy zaczynacie lać samą wode. Pytam w kontekście właśnie oceny trochomów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 72  wilg: 50-65% temp: 21 - 26

Witajcie po dwóch tygodniach ;) Przez ten czas podlewałam roślinkę co 2-3 dni, ale zawsze z nawozami, tak jak zalacał @Barney's. 2ml Boosta i 1,5ml PK /1l.

Muszę przyznać, że przez ten czas topki rzeczywiście fajnie przybrały na objętości.

W teorii za 3 dni powinnam ciąć, ale oczywiście tego nie zrobię, gdyż trichiomy mówią wprost, że to jeszcze nie jest ich czas.

Zaplanowałam flusha za kilka dni i od tego czasu przez dwa tygodnie będę lać już samą wodę, ew. wodę z miodem.

Wierzę, że w ciągu tych 14 następnych dni trichomki zrobią się już mleczne a wtedy będzie idealny czas na kosę.

Co sądzicie o roślince i moich planach? Dajcie znać!

 

 

3.png

1.png

6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia382 tydzień sama woda wystarczy nie kombinuj 

Widać że jeszcze daleka droga po kwiatkach pk podawaj aż do końca czyli tydzień przed kosą odstaw boost za tydzień możesz podnieść do 2.5 nawet jak badasz EC to nie przekraczaj 2.0 będzie bezpiecznie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minutes ago, Barney's said:

@Klaudia382 tydzień sama woda wystarczy nie kombinuj 

Widać że jeszcze daleka droga po kwiatkach pk podawaj aż do końca czyli tydzień przed kosą odstaw boost za tydzień możesz podnieść do 2.5 nawet jak badasz EC to nie przekraczaj 2.0 będzie bezpiecznie 

Ty mnie nie załamuj, jaka daleka droga? :D Jak obstawiasz ile jeszcze do kosy na Twoje oko? Myślisz, że flush w najbliższy weekend to za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym lał wodę nie robił flusha. Przed zbiorami trzeba przesuszyć planta i w dniu zbiorów podlać obficie, poczekać 2-3h aż napije się cały krzak po czym kosić dzięki czemu topy będą dłużej się suszyć a o to właśnie chodzi

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Klaudia382 Tak na przyszłość dodam, że Ledam 35 W na kwitnieniu trzyma się nad szczytami 15  cm, niczym nie zaszkodzi to roślinie, a wręcz przeciwnie. Ja Ledam 60 W trzymałem nie raz 10 cm od szczytów i to z pełnym sukcesem, bo lepiej puchną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Klaudia382 no jasne że długa droga kiedy one zaczęły indukować 25-30dzien ? To te 85-90dni myślę że będzie gotowa nie spiesz się bo w ostatnich 2 tyg puchnie najbardziej utwardzają się topy nabierają konkret masy 

Zależy od odmiany nawet może to trwać 100dni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...