Skocz do zawartości
Gość

PCBox - Diesel Automatic - RQS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

PCBox: Wymiary dł, 45cm, wys, 35,5, szer, 18 cm.

Nasiona: 1x Diesel Automatic, od RQS.

Oświetlenie: 2x żarówki LED 17 w v-tac.

Ziemia: Canna Terra Professional.

Trening: na początku, LST później SCROG.

Wentylator 12mm, wyciągający. 

Ciąg dalszy nastąpi.. 

 

 

IMG_20220314_135429.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester Zauważyłem, dzięki bardzo. 

@Udyr na suficie między żarówkami będzie wiatrak od procesora, wyciągajacy powietrze 70/80mm, a na dole gdzie jest wycięty mylar na otwór wentylacyjny, będzie wciągający/mieszający powietrze, 12mm. Tak się to zapowiada tylko na razie chce zobaczyć jak się to sprawdzi bez wentylatorów. Bo na 5v strasznie słabo chodzą, a na 12v z kolei, jest za głośno chodzą jak traktor 😄 a druga sprawa że mam już zlutowany kabel zasilający z wiatrakiem i musiałbym go przecinać a nie mam ponownej opcji go zlutowac, musiałbym to robić na izolacje. Więc na razie na górnym wylocie jest 12mm podpięty pod 5v. A w najbliższym czasie mam w planie na dół dać 12mm a na górę 80mm może się nawet uda wtedy podpiąć obydwa pod 12v. Jak zadbać o wysoką wilgotność tak aby nie powstał grzyb, czy pleśń bo pc jest słabo wentylowany więc nie wiem czy jest sens, kupować jakiś tani mały nawilżator powietrza. A nie chce żeby powstały teraz rozszczelnienia, i prześwity światła bo póki co jest tak szczelny że nie widać nawet najmniejszego strumienia światła.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HeavyLung nie wiem czy jest aż tak potrzebny wlotowy pod 12v, bez podciśnienia będzie Ci zapach wychodzić poza skrzynkę. Jednak wyciągający + mieszający to najbardziej sensowne rozwiązanie, awlot pasywny. I tak sobie zaciągnie powietrze.

Czy to w małych czy większych szafkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam uprawe w kompie :) aż jestem ciekawy jak to rozegrasz.Tzw minimalizacja :) ja rozmyślam jak zrobić box w domu od podłogi aż po sufit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Brazil Munster napisał:

@Lasir planujesz puścić luzem roślinę ?

Już rośnie :)

@HeavyLung  Jak Cie się spodoba to będziesz miał niedosyt pewnie :) Dasz rade, powodzenia :)

@Brazil Munster Jak mi się uda zrealizować pomysły to chyba zawsze będę uprawiał bez treningów.Ale to się okaże w sumie.Można w taki sposób zebrać o wiele wiecej jarania tylko trzeba mieć przestrzeń. 2.5 m wysokości powinno wystarczyć ;) 

Aha i za jakiś czas, bliżej nieokreślony, wypowiem się w temacie jak zrobić dobry krzak nie lejąc nawozów ze sklepu.Ale to naprawdę za jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dałem wiatrak ogromny większy niż 120mm do chłodzenia serwerów podpiąłem go pod , 12 v ale temp nadal wysoka czy wytrzyma Konopka, w temp 35 stopni? Z mieszaniem?

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyrmoże da sobie radę a w Afryce i na Jamajce też nieźle smaży i rosną tam konopie.  

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr to te twoje ledy tak grzeją mistrzu, swietlówki o tyle są dobre że się tak nie nagrzewają 😄 no ale już trudno kupiłem te to będą te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...