Skocz do zawartości
zbyś123

jaka odmiana najlepsza pod względem zbioru

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@mirecki  Ja nie twierdzę, że to niemożliwe, choć nie wiem czy w naszych zmiennych warunkach, a poza tym taki mamut , by się w każdym plenerze wyróżniał, krzak, jaki by miał dać 2 kg musiałby być monstrualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki Ja bym się na to nie pisał trymowałem najwięcej 260 g , 3,5-4 h, jakoś wyszło i wystarczy nigdy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki Zależy od uprawy, bo inaczej ostatnio suszyłem, poprzednio trymowałem po , bo chciałem zachować liście, by wolniej schło, ale ostatnio ulepszyłem sposób suszenia, więc suszyłem już po trymowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak Ja osiągam największe wyniki, jak na moją powierzchnie, ale nie największe ogólnie, bo trudno, by ktoś kto ma namiot 1 m2 lub większy nie zagarnął więcej niż ja z 0,32 m2. Jednak wyniki mam dobre , najlepsze to 2,2 g/ wat.

@mirecki Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy No ja to się bardziej sugeruję przelicznikiem g/W albo g/m2 bo g/szt to jedynie w auto ma sens.

Przy sezonowych roślinach wszystko zależy od długości vega. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak Ja mówię o zbiorze 2,2 g z wata, na powierzchnie wychodzi to 264 g z 0,32 m2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.2 g z Wata to dla mnie kosmiczny wynik, ale to w sumie wiele zależy od odmiany, te wydajne zwykle są słabsze od masakratorów.   

@Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak  Mi nie potrafi wyjść mniej niż 1,86 g z wata, ale i tak tylko dlatego, że nastawiałem się na mniej, bo chciałem 150 g, ale nie poszło po mojej myśli i wyszło 224 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Też bym chciał żeby mi tak nie po myśli poszło, teraz zostawiłem rośliny po ponad miesiecznej wegetacji i wszystkie już pewnie uschły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...